Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Zamość  

  RSS

gosqa
forumowicz
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 24
23/10/2010 9:30 pm  

widze ze nikt nie pisze o zamosciu. czy jestem sama?
jesli nie to polecam nowo otwarta "owce cala" gdzie mozna zjesc pyszna kuchnie weganska i wegetarianska, poczytac teamtyczne gazety oraz ksiazki, zakupic potrzebne produkty wege i wypic aromatyczna herbate. owa utopa znajduje sie w nowej bramie lwowskiej, na przeciwko placu stefanidesa.

Lenistwo to sztuka tak długo nic nie robić, aż minie niebezpieczeństwo, gdzie trzeba by coś zrobić.


OdpowiedzCytat
wild_strawberry
rozmówca
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 73
24/10/2010 2:18 pm  

ooo byłam koło Z na majówce w tym roku i skoczyliśmy tam na dzień, serio nie spodziewałam się, że tak piękne miasto... rynek cudowny 🙂 hmhmhm co my tam jedliśmy... chyba już poczekaliśmy na przyjazd do naszej mieściny bo było pyszne jedzenie 😀 jak tam wrócę to mam nadzieję, że jeszcze będzie ta wege knajpa, niestety z tego co widze u mnie wege miejsca mają tendencję do upadania i zamykania ;/


OdpowiedzCytat
Heavenly
początkujący
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 8
19/07/2011 1:05 am  

Ja jestem z Zamościa ;p
Ale nie znam żadnych knajpek wegetariańskich. Gdy wychodzę gdzieś ze znajomymi, wtedy zamawiam sałatkę, albo jak ostatnio- wege kebaba w Bosforze ;d
Jakby znalazł się ktoś jeszcze z ZMC i znał oczywiście smaczne wege miejsca - piszcie ;d
Z chęcią skorzystam ;d


OdpowiedzCytat
Joker
początkujący
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 5
29/10/2011 1:41 pm  

Ja jestem z ZMC. Kiedyś zamówiłem danie wegetariańskie w knajpce na starówce, przyniósł mi kelner przepiękny zielony bukiet na talerzu, a pod nim ... KURCZAK GRILLOWANY !!! Po rozgrzebaniu powiedziałem mu, ze nie będę tego jadł i za to nie zapłacę - postraszył mnie swoim szefem i strażnikiem miejskim :D:D:D Fakt, menu leżało na stole, ale ja mu mówię, że nie przeglądałem menu, że to On mi polecił to danie, a kelner mi powiedział, że u nich kurczak jest zaliczany do dań wegetariańskich 😀 a ja mu zadałem pytanie: A OSIOŁ TEŻ ??? No mówię Wam porażka! Nie zapłaciłem , wstałem i chciałem odejść to mnie trzymał za koszulę :/ ale przyszedł szef, przeprosił i dał karnet na darmowy obiad 😀 Ludzie patrzyli się na mnie jak na idiotę, ale że ja nie jestem OSŁEM, więc głośno wyjasniłem wszystkim na forum (tak jak Magda Gessler to robi), ze chodzi o kurczaka wege - nerwy sięgnęły mi zenitu, ludzie zaczęli sobie jaja robić z tego biednego kurczaka :/ Szef powiedział głośno wszystkim, oznajmił, że jeszcze dzisiaj kurczak zostaje wykreślony z tego dania wegetariańskiego 😀 Nie byłem tam od tamtej pory, ale znajomy był i wysłał mi wiadomosć mms z fotką - faktycznie kurczak został przekreślony markerem 🙂

www.kosmetykafrancuska.pl


OdpowiedzCytat
madeinusa2006
świeżaczek
Dołączył: 11 lat  temu
Posty: 3
06/12/2012 4:06 pm  

Ja często bywam w Zamościu 🙂
"Owca cała" była super - pyszne jedzenie, szczególnie spagetti - niby banalna potrawa, ale nigdzie nie jadłam tak dobrego jak tam:)
Cóż kiedy zamknęli - ponoć urzędasy nie wyraziły zgody na dalszą działalność w bramie :(( pewnie jakiś pociotek któregoś z urzędników ostrzył zęby na lokalizację 😡

Czekam na reaktywację "Owcy" z utęsknieniem!


OdpowiedzCytat
  
Praca