Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

strefa rokendrola wolna od angola  

Strona 1 / 2 Następny
Szczurunia
bywalec

Od jakiegoś czasu słucham co sobotę w radiowej trójce fajnej audycji - [b]Strefa rokendrola wolna od angola [/b] . Polecam każdemu, kto ma ochotę odpocząć od wszechwładnego w muzyce języka angielskiego i posłuchać jak świetnie morze brzmieć rock (i nie tylko) po hiszpańsku, rosyjsku, czesku...
Można też zajrzeć na bloga fanów audycji - wolnastrefa.blox.pl - są tam linki do nagrań poprzednich wydań strefy.

A może są tutaj inni fani audycji dr Wilczura?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2010 2:34 pm
eRZet
weteran forum

jako wierny fan Wilczura podpisuje sie pod zachwytami nad ta audycja.

strefy slucham od dawna, jakies pol roku po jej powstaniu (2004 rok chyba). nie to zebym sie chwalil 😛 chce raczej zachecic do sluchania.
ave Strefa!
(co zreszta widnieje u mnie w podpisie 😛 )

ps. zapraszamy na czat strefowy w trakcie trwania audycji

[edytowane 12/11/2010 przez eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2010 3:34 pm
hipiska
weteran forum

Także słucham 🙂

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/11/2010 10:12 pm
eRZet
weteran forum

Strefa w potrzebie! ucięli nam jedną godzinę 😡

zainteresowanych zapraszam do podpisania petycji, tu:

http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=6253

i tu:

http://www.petycje.pl/petycja/6263/petycja_dt._przedluzenia_audycji_m.owczarka_-strefa_rokendrola_wolna_od_angolaa_o_zabrans_godzi.html

dzięki!

EDIT:

mamy także forum, jeśli ktoś byłby zainteresowany 🙂

http://wolnastrefa.phorum.pl/

[edytowane 5/3/2011 od eRZet]

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/01/2011 5:36 pm
cienkun
rada starszych

Ja nie wiedziałem że to jeszcze leci! 😎 Kiedyś tego słuchałem co tydzień

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/03/2011 7:21 pm
kazik84
bywalec

Słucham, słucham namiętnie 🙂 jeszcze od czasu jak Wilczur na Bisce ze strefą w Mocnych Nocnych co tydzień się pojawiał...

Szkoda, że już nie ma Radia Bis :((

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2011 10:55 pm
eRZet
weteran forum

kazik84 - szacun i masz rację, niestety 🙁
Teraz z biski zrobili radio-internetową telewizję 😡

Zapraszamy na forum Strefy.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2011 3:01 pm
Intria
forumowicz

Byłam wierną słuchaczką, aktywną, raz udało mi się nawet wymienić z Prowadzącym parę złośliwości czy wygrać naszywkę... Aż nagle Trójka przestała mi odbierać 🙁

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2012 3:03 am
eRZet
weteran forum

Zawsze jest internet 🙂

A mnie wkurza nowa godzina: w piątek o północy naprawdę nie jest łatwo 😡

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/01/2012 10:16 am
Lily
 Lily
Famed Member

Wszystkie dobre programy są spychane na margines, na godziny nocne... w dzień dominuje komercja niestety. To, za co ktoś zapłacił.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/01/2012 3:27 am
alternative
stały bywalec

ostatnio słucham gdy mam czas, znaczy nie śpię, bo to różnie o tej godzinie :P. z miłości do muzyki z tego nam bliskiego wschodu :).

i mała reklama: jak ktoś lubi szeroko pojętą muzykę rockową po białorusku to zapraszam na basowiszcza. w programie niezapomniane próby rozmów z białorusinami 🙂

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/06/2012 4:40 am
firaga
forumowicz

O matko, sto lat nie słuchałam. Uwielbiałam Strefę jeszcze w czasach starej dobrej Biski, ile to nocy zarwało się przez Mocne Nocne :D. Chyba odświeżę tą dawną miłość za tydzień ;).

Punkt Zapalny - recenzje płyt, relacje z koncertów, felietony, lifestyle, proza własna i biadolenie o niczym.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2012 4:09 pm
eRZet
weteran forum

O matko, sto lat nie słuchałam. Uwielbiałam Strefę jeszcze w czasach starej dobrej Biski, ile to nocy zarwało się przez Mocne Nocne . .

Ehh, to były czasy.

Chyba odświeżę tą dawną miłość za tydzień

Niestety, nie odświeżysz. W lipcu strefy nie ma, a potem nie wiadomo, co będzie.
Na razie Wilczur urlopuje się na Basowiszczach 😀

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/07/2012 10:15 pm
alternative
stały bywalec

basowiszcza zacne były w tym roku :D. kalmary moim nowym odkryciem, jednak z wokalistami trudno się dogadać, bo oni tylko po białorusku... tylko białoruskich flag mniej, podobno duże problemy z wizami.

ale muzycznie dobrze stoją 😀

poczatki 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2012 11:33 pm
Vegeholic
rozmówca

ostatnio słucham gdy mam czas, znaczy nie śpię, bo to różnie o tej godzinie :P. z miłości do muzyki z tego nam bliskiego wschodu :).

i mała reklama: jak ktoś lubi szeroko pojętą muzykę rockową po białorusku to zapraszam na basowiszcza. w programie niezapomniane próby rozmów z białorusinami 🙂

Ja parę miesięcy temu w Trójce trafiłam na całonocną audycję z przeróżną muzyką BIAŁORUSKĄ. Cieszyłam się jak dziecko w fabryce czekolady!!! :heartpump:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/09/2012 11:48 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca