Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

MOBY - WSZYSTKO JEST NIE TAK...  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

fabryka_slow
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 294
13/12/2006 12:47 am  

Moim zdaniem nie ma juz dla Ziemi ratunku. I nawet nie jest mi szkoda ludzi. Sami to sobie zgotowalismy. Moze nie do końca świadomie. Ale teraz, kiedy wiadomo, ze prawie każda dziedzina naszego życia to kolejny krok w strone autodestrukcji wiekszosc ludzi nie zrezygnuje z cywilizacji. Za niedługo będzie po wszytkim, nawet jesli zrobimy wszytko, co w naszej mocy by nie niszczyc Ziemi. To przez ludzka bezmyslność. Ze tez ktos nazwał nasz gatunek homo sapiens. 😮 (:

Pozdrawiam. Nie traćcie pogody ducha. Zawsze sie przydaje.

koskaan


OdpowiedzCytat
TAO
 TAO
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 147
17/12/2006 10:00 pm  

Myslę Ritch, że lepiej będzie dla świata gdy najpierw zrobisz ze soba porządek, a potem się zabierzesz za mówienie innym czy coś ma sens, czy nie. Może wyspij sie porządniej, albo przewróć na lewy bok? 😉

[edytowane 17/12/2006 od TAO]


OdpowiedzCytat
wrobel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 138
18/12/2006 12:50 am  

A ja myśle że jest jeszcze nadzieja, może ludzkość w końcu dojrzeje i zacznie myśleć


OdpowiedzCytat
TAO
 TAO
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 147
18/12/2006 1:26 am  

A ja myśle że jest jeszcze nadzieja, może ludzkość w końcu dojrzeje i zacznie myśleć

Takie artykuły służą właśnie temu, aby ludziom uświadamiać prawdę i mobilizować ich do dokonywania zmian, a nie do załamywania rąk i mówienia, że nic już nie można zrobić.
A nadzieja to potężna energia, która dodaje nam skrzydeł...


OdpowiedzCytat
TAO
 TAO
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 147
18/12/2006 1:41 am  

To już moja sprawa i nie potrzebuję niczyich rad.

Ach Ritch 🙂 Chodziło mi tylko o to, aby Ci pokazać jak smakuje krytyka. Po prostu łatwo przychodzi nam kogoś oceniać, np. artykuł Mobyego, tłumacza, itd, ale jak ktoś się bierze za ocenianie nas to już jest prawdziwa katastrofa.

P.S Od kiedy sądzisz, że ze światem jest tak beznadziejnie, że nic się już nie da zrobić i czy to przez to właśnie nie możesz spać?

Pozdrawiam cieplusio :red:

[edytowane 17/12/2006 od TAO]


OdpowiedzCytat
TAO
 TAO
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 147
18/12/2006 1:58 am  

To w takim razie mnie trochę źle zrozumiałaś. Ja nikogo nie oceniałem. Stwierdziłem tylko, że artykuł nie jest na najwyższym poziomie i może wzbudzić małe zainteresowanie wśród czytelników. Ludzie po prostu lubią czytać rzeczy pisane ładniejszym stylem i myślę, że bardziej to do nich trafia, bo ma większą siłę perswazji.
Stwierdzam fakt. Nie potrzebuję oceniać ani Moby`ego ani tłumacza.

Hmm, mnie się ten artykuł bardzo podoba, ale powiedzmy, że to rzecz gustu 😉 Ma po prostu mocny, wyrazisty przekaz - moim zdaniem oczywiście 🙂


OdpowiedzCytat
petka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 158
18/12/2006 2:00 am  

A już się bałam, że zwykła rozmowa przerodzi się w jakiś niepotrzeny spor. Dobrze sobie wyjaśnić wszystkie nieporozumienia gdyż najgorsze co ostatnio się dzieje, to konflikty, zwłaszcza między takimi ludzmi jak wege...


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca