Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

intymne pytanie...  

  RSS

priscila8
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 26
11/06/2007 12:24 am  

Witam Wszystkich!
Jak juz pisalam jestem od niedawna wegetarianka. Zauwazylam pewna zmiane u siebie i nie wiem czy to normalne..?!
Mianowicie od pewnego czasu chodze od 2 do 3 razy dziennie na toalete,czy to normalne?
Wczesniej mialam duzo problemow z tym...czasmi w ogole nie bylam po pare dni. Ja jestem zadowolona teraz ,ale czy to nie troszeczke za duzo az 3 razy? Przepraszam za to pytanie,ale w koncu jestesmy wszyscy ludzmi i mamy te same problemy. A nie zna nikogo osobiscie kto tez jst wegetarianinem.
Dziekuje


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 484
11/06/2007 12:26 am  

ja Ci tylko POGRATULUJE ! organizm Ci się reguluje ! 😀


OdpowiedzCytat
krówka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
11/06/2007 12:26 am  

To chyba normalne (prawda?) bo miałam identycznie jak Ty. Za czasów mięsożernych też bywało, że nie odwiedzałam toalety kilka dni, a teraz nawet częściej niż Ty 😉


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
11/06/2007 12:30 am  

Organizm oczyszcza się z brudów. Nic Ci nie będzie zalegać dniami w jelitach. Ciesz się 😉
Życzę powodzenia w trwaniu w wegetarianiźmie!

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
priscila8
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 26
11/06/2007 12:30 am  

To sie ciesze 🙂 Juz myslalam,ze to nienormalne...
Naprawde lepiej sie czuje,duzo lzej!


OdpowiedzCytat
vegetena
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 964
11/06/2007 12:32 am  

Tak, organizm Ci sie oczyszcza, to bardzo dobrze!


OdpowiedzCytat
priscila8
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 26
11/06/2007 12:35 am  

jezeli juz o oczyszczaniu mowa to czy ktos z was slyszal o diecie 3 dniowej oczyszczajacej? Pije sie sokie z warzyw i owocow i herbate ze swiezych lisci miety i melisy. W 3 dniu je sie sliwki i seler. Ja raz w zyciu robila ale dawno i pamietam ze schudlam 3 kilo i potem nie przybralam na wadze ! Czulam sie tez super! Ale nie moge juz znalezc tej dietki? Czy ktos slyszal o niej? Typowo oczyszajaca z toksyn.


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 484
11/06/2007 12:53 am  

w sumie to diet jest całe multum, ale przecież co za problem wyciskać sobie soki ze świeżych warzyw, owoców a pomiędzy pić sobie herbatke zczego tam chcesz i lubisz 🙂

Jak juz koniecznie chcesz wg przepisu to polecam w ksiązkach Tombaka jest o tym b. dużo. Cytryna jest doskonała do oczyszczenia organizmu.


OdpowiedzCytat
priscila8
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 26
11/06/2007 12:57 am  

no moge i tak,ale jestem z natury perfekcionistka i chce wszystko robic tak jak sie powinno hehehe. Moze poszukam na necie i cos sie znajdzie.


OdpowiedzCytat
pistolpete
początkujący
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 14
11/06/2007 1:17 am  

miałem to samo, heh, teraz się unormowało,
pamiętam jeszcze inne skutki przejścia na vege, równie niepokojące,
substancje lotne z rozkładu warzyw gdzieś w jelicie grubym. :casstet: 😮

www.ekoslicznotka.pl


OdpowiedzCytat
Kretka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 120
11/06/2007 1:05 pm  

Chyba normalne, też tak miałam na samym początku. W zasadzie należy się cieszyć, że regularnie oczyszczasz jelita:-) Nie ma sie co martwić.


OdpowiedzCytat
Denis
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 110
15/07/2007 2:07 am  

Ja jak jeszcze nie byłem na wegetarianizmie to zdażało mi sie nawet do 4 razy. Teraz jestem na wegetarianizmie to robie 2 razy dziennie i to nie zawsze 😀 ale raz diennie robie zawsze... 😛
Czy ktoś mnie pobije ???

Dlaczego Bóg pozwala na tak wiele krzywd? Ponieważ dał nam wolną wolę !!!


OdpowiedzCytat
bartekd
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 121
19/07/2007 2:13 pm  

Normalne, że gnijące mięcho chamuje wydalanie.

Forum o zdrowiu: http://www.zdroweczko.pl


OdpowiedzCytat
  
Praca