Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Wege-Aliens  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
23/09/2008 3:25 pm  

widziałem koszulkę
na nasze: "śmierć wegetarianom".

A ja kiedyś usłyszałam "nie lubię wegetarian bo zjadają jedzenie mojemu jedzeniu" Czego to ludzie nie wymyślą. Każdy kolejny tekst głupszy od wcześniejszego. Pozostaje się tylko śmiać... 😮 Koszulka chyba zrobiła tutaj furorę 🙂

dlaczego krowa będzie uratowana przez zjedzenie wegetarianina?

Na moje: mięsożercy i tak z jedzenia mięsa nie zrezygnują dlatego co najwyżej mogą uratować krowę zjadając jakiegoś wegetarianina. W skrócie: kompletna szydera z wegetariańskiej filozofii i trybu życia. Ta koszulka mówi wegetarianom: jesteście nienormalni.
Nie ma się o co wkurzać tylko śmiać. Bo trzeba być naprawdę ograniczonym aby coś takiego wymyślić.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
24/09/2008 12:53 am  

wkurzanie się tylko pokazuje, że ugodzili nam w czuły punkt. A smiechem pokazujemy, że to my jednak mamy przewagę 😉

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
vegesmile
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 224
25/09/2008 10:06 pm  

http://www.allegro.pl/item438148472_koszulki_z_piekla_rodem_koszulka_damska_s.html

Przepraszam kochani, że wcześniej do Was nie zaglądnęłam, nie wiedziałam, że tak się rzucicie na te koszulki 😀 Już podałam link, akurat do S ale są i większe. Nie pierwszy raz isę natykam na tę aukcję więc myślę, że jeszcze długo będą dostępne te koszulki 😛

jestem lewakiem.


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
25/09/2008 11:00 pm  

mój mięsożerny brat zdeklarował sie kupić mi ta koszulkę 🙂 🙂 🙂

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
25/09/2008 11:27 pm  

haha co za koszulka 😀 co prawda w ogole nie rozumiem o co w niej chodzi 😮 ale to malo wazne 😀


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
25/09/2008 11:46 pm  

Jakiś czas temu widziałam chłopaka, który miał na koszulce parę drzew i napisane: ocal drzewa a poniżej I ty możesz zostać partyzantem (czy jakoś tak). Koszulka była ok, tylko nie wiem o co chodzi z tym partyzantem 😮

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
26/09/2008 1:41 am  

Partyzanci, jak wiadomo, ukrywają się w lesie, więc są uzależnieni od drzew 😉


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
26/09/2008 3:14 am  

Aha 😮

To jak dla mnie musieliby zrobić specjalną edycję, i zamiast partyzantem napisać elfem :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
vegesmile
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 224
01/10/2008 8:01 pm  

Propos motywu WEGE gdzie indziej... polecam Kabaret Moralnego Niepokoju - Ekolodzy oraz Kabaret Skeczów Męczących - Piosenka ekologiczna 😀 KMN miał coś jeszcze z wege, w skeczu gdzie córka zapoznawała ojca z narzeczonym, jak znajdę to powiem 😛

jestem lewakiem.


OdpowiedzCytat
bułek
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1236
07/10/2008 11:37 pm  

KMN - Ekolodzy:
http://pl.youtube.com/watch?v=AV-SFcASwPA
Btw...KMN rox 😎

KSM - Piosenta ekologiczna:
http://pl.youtube.com/watch?v=WzlbkwW0haw

Jak sobie przypomnisz to wstaw linka 🙂

[edytowane 7/10/2008 przez bułek]

Smakowite przepisy wegańskie


OdpowiedzCytat
vegesmile
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 224
08/10/2008 11:39 pm  

http://pl.youtube.com/watch?v=RGZZduBB6tk tadam 🙂
nie ma tam dużo o wegetarianach, ale wzmianka jest 😀 poza tym skecz i tak jest super 😛

jestem lewakiem.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca