Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

korelacja -> grupa krwi a pożywienie  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
16/02/2010 12:34 am  

Widać, tutaj także niektórzy znają słowo "ironia". Są przekonani, że to owoc podobny do aronii.

😮 Możesz wyjaśnić?
Też mam grupę krwi 0 i mięsa nigdy nie lubiłam.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
rudziątko
świeżaczek
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 4
04/03/2010 4:21 pm  

Dla mnie wszystkie opowiadania na temat "diety wg grupy krwi" są równie wiarygodne co bajki Disneya. Mam grupę 0 RH +. Gdy jadłam mięso miałam anemię, bardzo często miałam silne bóle brzucha o niewyjaśnionych przyczynach, było mi słabo i sama byłam wiecznie osłabiona i bardzo chorowita (delikatny wiaterek i już przeziębienie gotowe). Chociaż faktem jest, że wirusowych chorób nigdy nie miałam (poza ospą, którą chyba każdy przechodził ;)). Przeszłam na wegetarianizm, który nie powinien mi służyć i wszystkie dolegliwości zniknęły. Wyniki badań krwi znakomite mam i muszę się pochwalić że w tym sezonie jeszcze nie chorowałam ani razu 😉 Jednym słowem dieta wegetariańska mi służy. A jako ciekawostkę dodam, że moja mama ma taką grupę krwi jak ja, nie jest wege chociaż mięso je bardzo rzadko, ale za każdym razem kończy się to niestrawnością i złym samopoczuciem. Może jesteśmy wyjątkami, ale dodam że pierwsi ludzie nie jedli mięsa, później zaczęli polować więc może tu jest ten klucz do tej zagadki 😉

Wolę być nienawidzona za to, kim jestem, niż kochana za to, kim nie jestem.


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca