Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

najlepszy portal  

Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  RSS

MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
08/06/2010 12:56 am  

Faktycznie, to jest najlepsze forum na jakim bylem lub jestem ;)...
Ogolnie trzeba tez zaznaczyc ze o jakosci forum decyduja jego moderatorzy, ktorzy pilnuja porzadku ;)...
I tu tzreba bic brawa dla [b] xxl[/b] za zetelna prace i poswiecony czas by nie bylo tu balaganu 😉

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
08/06/2010 12:59 am  

Dzięki, staram się, choć jak widać nie wszyscy ową pracę ułatwiają.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Devaa
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 119
08/06/2010 1:16 am  

Xxl Jestes super. A w ogole to bardziej by pasowało x_____Xl 😀 😀 drocze sie:p i sory ze was tak nawiedzam ale juz ponad tydzien chora jestem:p dzis w szkole bylam i ledwo moglam wytrzymac, jutro znow nie ide...

bylam na czacie tego portalu tomb raidera, rany to cale stado plastikow pustych, ktorzy udaja przebojowosc...


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
08/06/2010 1:31 am  

Ja również uważam xxl za dobrego moda więc brava dla niej :hiya: mimo młodego wieku wykazuje moim zdaniem ogromną dojrzałość 🙂


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
08/06/2010 1:45 am  

Też wyrażę uznanie dla pracy xxl 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
08/06/2010 2:05 am  

dołączam się słów uznania dla xxl, za rzetelną pracę, opanowanie i pracę, którą wkłada w to forum.
Oczywiście dla naszego drogiego Admina też przesyłam słowa uznania i podziękowania za to miejsce, które stworzył. Jak zaczynałam swoją wege drogę ponad 4 lata temu to tutaj znalazłam wiele cennych informacji i wsparcia. Wielkie dzięki 😉


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
08/06/2010 5:36 am  

xxl jest wspaniała i o tym wiadomo nie od dziś 😀
Ja w ogóle Wam wszystkim dziękuję, za to, że tworzycie tę w sumie chyba najsympatyczniejszą społeczność w sieci, z którą miałam styczność.
A trolle są potrzebne, dostarczają rozrywki.
Właśnie, Deva, po czym taka faza? Może opatentuj, będzie gruba kasa z tego xD


OdpowiedzCytat
Catinahat
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 254
08/06/2010 12:47 pm  

Ja też się dołączam do podziękowań. Dzięki wegetarianie pl jestem dobrze poinformowanym, zdrowym i zadowolonym weguskiem 🙂

A Devaa to chyba Leslie, która jakiś czas temu siała zamęt na forum?


OdpowiedzCytat
adamrozew
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 524
13/06/2010 6:08 pm  

Coz gratulacje xxl rowniez odemnie.
Adminie Hm, tak sobie mysle, niektorzy maja pod nickami takie inne opisy jak np. Fasolencja hehe.
A ja caly czas to samo :(. Czy po dwoch latach nie zasluguje rowniez na cos oryginalnego 🙂
Adam

ps. Likwidator masz swietny avatar :). Skad go wziales?

[edytowane 13/6/2010 przez adamrozew]


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
13/06/2010 6:26 pm  

Adamie, te podpisy Admin wstawia na życzenie 😎 Napisz do niego.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
13/06/2010 6:32 pm  

Wegetarianie.pl to dla mnie najlepszy portal, bo jedyny, na który mam ochotę wchodzić. Na żadnym innym nie jestem zalogowana, nie czuję takiej potrzeby. Wirtualny świat średnio mnie kręci, ale na tym portalu bywam często 🙂 Myślę, że jest to głównie zasługą ludzi, którzy go tworzą, a co za tym idzie atmosfery. Niedługo minie 2 rok odkąd się zarejestrowałam, a mam wrażenie jakby to było wczoraj 😛

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
adamrozew
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 524
13/06/2010 6:38 pm  

Adamie, te podpisy Admin wstawia na życzenie 😎 Napisz do niego.

hm Faktycznie, ale musze cos wymyslec, moze oglosze konkurs na propozycje wpisu pod nickiem 🙂


OdpowiedzCytat
sublime86
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 361
13/06/2010 7:04 pm  

Dołączam się do życzeń i podziękowań dla całej ekipy oraz wszystkich forumowiczów:) Cieszę się że nie jestem jedyną "uzależnioną" 😀 To że forum ma tylu wielbicieli świadczy tylko o jednym: profesjonalizm w każdym calu! Tak trzymać 🙂

hm Faktycznie, ale musze cos wymyslec, moze oglosze konkurs na propozycje wpisu pod nickiem 🙂

Adamie, a ma to być jakiś "medyczny" nick czy wolisz coś mniej oficjalnego? 😎
pozdrawiam 🙂


OdpowiedzCytat
adamrozew
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 524
13/06/2010 7:08 pm  

Dołączam się do życzeń i podziękowań dla całej ekipy oraz wszystkich forumowiczów:) Cieszę się że nie jestem jedyną "uzależnioną" 😀 To że forum ma tylu wielbicieli świadczy tylko o jednym: profesjonalizm w każdym calu! Tak trzymać 🙂

hm Faktycznie, ale musze cos wymyslec, moze oglosze konkurs na propozycje wpisu pod nickiem 🙂

Adamie, a ma to być jakiś "medyczny" nick czy wolisz coś mniej oficjalnego? 😎
pozdrawiam 🙂

No medyczny to chyba nie do konca, chyba ze z tzw "przymruzeniem oka":) stanowczo cos mniej oficjalnego


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
13/06/2010 7:18 pm  

Felis silvestris catus 😉


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 4 Wstecz Następny
  
Praca