Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

nietolerancja  

Strona 1 / 3 Następny
  RSS

sunnylion
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 132
19/05/2006 12:39 am  

w dzisiejszych wieczornych wiadmosciach byla mowa miedzy innymi o rozprzestrzeniajacej sie idei faszyzmu, chorego, slepego patriotyzmu pomieszanej z rasizmem...miesznaka, kazdy przyzna, wybuchowa.

na serio zaczynam sie bac w jakim kierunku ten swiat idzie...

po przeczytaniu tej: http://www.redwatch.info/sites/media.htm# strony po po prostu sama juz nie wiem co mozna o tym powiedziec...to przekracza wszelkie granice dobrego smaku i w ogole etyki i moralnosci.
i co mozna zrobic, zeby temu przeciwdzialac?!

nietolerancja zdobywa sobie coraz wiecej zwolennikow... moze niedlugo zamiast III RP - > IV Rzesza ?? ...

http://www.redwatch.info/
zobaczcie sami...

VEGE - REGGAE POWER 4 EVER 🙂


OdpowiedzCytat
kadra
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 125
19/05/2006 12:59 am  

... słow mi brakuje.
O akcji redwatch słyszałem już dawno... ale o tym, że ktoś dostał nożem w plecy dowiaduje sie dopiero teraz...
Najgorsze jest to ze policja jest bezsilna. Strona jest na amerykanskim serwerze a amerykanow nie obchodzi to ze w Polsce ktos cierpii przez to 😡 😡 😡 ja nie wiem naprawde do czego ten swiat zmierza, skad w ludziach tyle nienawisci. I nie możemy mowic ze to nas nie dotyczy. Ja tez tak mowilem dopoki nie zaczeto na mnie krzyczec "Jude arbeit macht frei!" Srodowiska "14/88" rosną i jeśli czegoś sie z tym nie zrobii to oni coś zrobią nam - wegetarianskim dewiantom :exclam: :exclam: :exclam:


OdpowiedzCytat
Ambrozja
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 194
19/05/2006 11:24 am  

😡 nie mam słów ...to jest poprostu CHORE

[edytowane 19/5/2006 od Ambrozja]


OdpowiedzCytat
buntownik
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 49
19/05/2006 2:26 pm  

jestem im przeciwny 🙂 (jak zwykle)


OdpowiedzCytat
Srebrna
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 569
19/05/2006 8:54 pm  

Faszyzm, faszyzm... Kiedy zaczniemy się uczyć na błędach historii? Co kilka lat musza przyjśc na świat ludzie, którzy uważają, że zapanują nad całym światem. I że mają prawo dyktować, kto żyć może, a kto nie... Zabawa w Boga?


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
19/05/2006 9:11 pm  

nietolerancja-a czy daleko trzeba szukać,nikogo nie obrażając ale np otoczenie pana Giertycha,Młodzieć Wszechpolska...-mam okazje czytac czasem gazety proLPR,słyszec Radio Maryja a przede wszystkim mam kontakt z bliskimi,którzy wierzą w to wszytsko i co?-za wszystko winni Żydzi...usunąc Żydów z rządu-stanowią tam ponad 50%,jak Pianista zdobył Oskary-to dlatego,że to żydowski film zydowskiej produkcji,ten zły,tamten zły-a bo jego dziadek to Żyd,pokazują w tv,że młodzi z Izraela odwiedzili oświęcim-wiadomo bo to Żydzi,cholera polityka swoją drogą...ale przeciez kto jak nie oni tam umierali,bezlitośni mordowani....
to straszne,naprawdę przeraża i to tym bardziej ,że słysze to z ust ludzi których zawsze szanowałam i lubiłam z nimi dyskutować i nagle szlak trafił ich piękną mądrośc,doświadczenia wojny ,bo ciągle każdy temat sprowadza się do Żydów,nawet Unia Europejska to plan B masonerii.....a najgorsze to połączenie tego z ogromną rzekomo i prawdziwą wiara w Boga..o przepraszam -od kiedy to Chrytus kazał nienawidzić?a tak wogóle to niby kim był jak nie Żydem


OdpowiedzCytat
buntownik
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 49
19/05/2006 9:43 pm  

No, zgadzam sie, Młodziez Wszechpolska to są chorzy ludzie. Ale maja jedna dobrą ceche- chcą sie pozbyc homoseksualistów 🙂


OdpowiedzCytat
katrinko
stały bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 606
19/05/2006 9:48 pm  

Uważasz że to jest dobre?? A kto będzie następny? Uważaj bo możesz kiedyś się przypadkiem załapać do jakiejś kategorii, której MW albo inne faszystowskie ugrupowanie będzie się chciało pozbyć.


OdpowiedzCytat
buntownik
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 49
19/05/2006 9:58 pm  

No, homoseksualistom jestem przeciwny. Zreszta wielu rzeczom jestem przeciwny. Dlatego wlasnie jestem wegetarianinem... bo zabijaniu tez jestem przeciwny.


OdpowiedzCytat
kadra
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 125
19/05/2006 10:13 pm  

jesli jestes przeciwny zabijaniu, to co rozumiesz przez zwrot "pozbyc sie"?


OdpowiedzCytat
buntownik
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 49
19/05/2006 10:23 pm  

Tzn. zeby pozbyc sie ich z ulic ze swoimi demonstarcjami, ze swoimi pglądami. Jesli chca byc uwazani za normalnych to niech sie zachowuja normalnie i zyją w spokoju a nie demonstruja swoją inność.


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
19/05/2006 10:53 pm  

Tzn. zeby pozbyc sie ich z ulic ze swoimi demonstarcjami, ze swoimi pglądami. Jesli chca byc uwazani za normalnych to niech sie zachowuja normalnie i zyją w spokoju a nie demonstruja swoją inność.

Sluchaj no, homofobie jeden. Temat ten juz byl, poczytaj sobie. Nie jestesmy inni, [b] jestesmy[/b]. Znasz haslo "wszyscy rozni, wszyscy rowni"? Zachowujemy sie normalnie. Chcemy zyc w spokoju. Ale w kraju, w ktorym za pokazanie sie z partnerem za reke mozna dostac kamieniem w leb, trzeba demonstrowac. A w ogole, gratuluje postawy "MW jest be, ale jak chce przylac pare pal pedalom (cytat z zapewne Twojego ulubionego weszpolaka Wierzejskiego), to ja im pomoge" 😡

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
buntownik
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 49
19/05/2006 11:02 pm  

Sluchaj no, homofobie jeden.

Wiesz, mam gdzies to kim jestes, ale mysle ze nie powiedzialem nic za co powinnas mnie obrazac. Nie chce mi sie dyskutowac na takie tematy, bo to do niczego nie prowadzi. A jesli Cie to bawi to Ci powiem ze jestem jeszcze przeciwny aborcji, kościołowi, księżom, wierze w boga, religii, antykoncepcji, zabijaniu, politykom, jedzeniu mięsa, ślubom, rozwodom, policji i wielu innym (stąd mój nik na tym forum)... mozesz sobie komentwac kazde z osobna i mnie obrazac, ale mnie to naprawde nie interesuje i nie mam zamiaru dyskutowac na ten temat, bo to forum nie jest od tego


OdpowiedzCytat
buntownik
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 49
19/05/2006 11:05 pm  

a tak przy okazji- to związkom damsko-meskim tez jestem przeciwny (no cóż, taki juz jestem) wiec wcale nie dyskryminuje homoseksualistów, po prostu jestem im przeciwny...
wiec nie jestm zadnym homofobem czy jak to sie tam nazywa


OdpowiedzCytat
Ireth
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 264
19/05/2006 11:12 pm  

To po kiego diabla sie akurat na ten temat odezwales, jak Cie to nie interesuje i nie zamierzasz dyskutowac???

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.


OdpowiedzCytat
Strona 1 / 3 Następny
  
Praca