Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

nietolerancja  

Strona 3 / 3 Wstecz
  RSS

Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
16/08/2006 1:42 pm  

Ludziom staram się pokazać, że każdy jest coś warty, tylko musi podążać według swoich zasad, nie zasad otoczenia.
A z tym facetem, to sądziłam wcześniej że mnie zna na tyle żeby wiedzieć że nie lubię stawiać siebie ponad innych. Ludzie są różni. Ja jestem dobra w niektórych dziedzinach, inni w innych.
Ale być lepszym od zwierzątka?? Kto dał nam takie prawo, przecież sami jesteśmy zwierzętami!!

Najlepsza pod tym względem jest mama mojej koleżanki, która pburzyła się kiedyś na moją koleżankę za to, że ta własnym ciałem broniła swojego psa przed większymi psami. JA to odebrałam to tak, że ta matka sama by nie broniła swoich dzieci, tylko by uciekła 😡

Niektórzy ludzie mają nierówno pod sufitem :casstet:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
IZQ
 IZQ
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 48
16/08/2006 2:27 pm  

wiem coś o tym 😀 ja nawet nie wiem co ludziom daje takie obrażanie wegetarian(wegan)-chyba tylko chcą siebie usprawiedliwić żałosne!!


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
16/08/2006 2:46 pm  

Ogólnie jestem lubiana przez ludzi: mam charyzmę, lubię rozmawiać z ludźmi, jestem wege i pacyfistką, kocham zwierzęta i dzieci, rzadko chodzę nieuśmiechnięta. Jak dotąd spotkałam się tylko z paroma osobami, które żywią do mnie po prostu nienawiść. Co najlepsze nigdy mi w twarz nie powiedziały dlaczego. Zresztą mało mnie to obchodzi. Są po prostu tymi wyjątkami potwierdzającymi regułę.

Więc: Z duchem Przed siebie!!! 😛

Pokażmy innym że jesteśmy dużo warci i niegorsi (a napewno zdrowsi, hehe)

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467

OdpowiedzCytat
eRZet
weteran forum
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 1839
08/03/2011 11:52 am  

i teraz podobno mają zakazać selekcji w warszawskich knajpach...
selekcja w ogóle jest bez sensu, a to tylko pokazuje, jak bardzo. ja w ogóle się do takich knajp nie pcham. raz byłem w jakiejś rockowej knajpie, gdzie stał gość przed wejściem i przyczepił się do mnie, mimo że wyglądałem politycznie poprawnie (długie włosy, czarny tshirt). kazał mi zdjąć czapeczkę (taka z daszkiem, też czarna) i dopiero wtedy pozwolił wejść 😮

a tak akcja pokazuje, że skoro tak się traktuje obcokrajowców w błahych sprawach to jeszcze gorzej musi być z poważnymi. i to jest najgorsze.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce


OdpowiedzCytat
MuayThai89
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 488
09/03/2011 12:44 am  

i teraz podobno mają zakazać selekcji w warszawskich knajpach...
selekcja w ogóle jest bez sensu, a to tylko pokazuje, jak bardzo. ja w ogóle się do takich knajp nie pcham. raz byłem w jakiejś rockowej knajpie, gdzie stał gość przed wejściem i przyczepił się do mnie, mimo że wyglądałem politycznie poprawnie (długie włosy, czarny tshirt). kazał mi zdjąć czapeczkę (taka z daszkiem, też czarna) i dopiero wtedy pozwolił wejść 😮

a tak akcja pokazuje, że skoro tak się traktuje obcokrajowców w błahych sprawach to jeszcze gorzej musi być z poważnymi. i to jest najgorsze.

W klubach często nie pozwalają na noszenie czapek, bo może ukryć twarz. To daje możliwość nierozpoznania na kamerze...

http://www.gajusz.org.pl/jedenprocent


OdpowiedzCytat
INSULT
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 154
26/03/2011 1:42 am  

Uważam że selekcja w klubach jest ZUPEŁNIE NIEZBĘDNA. Nie chce żeby sie bawili ze mną panowie w pantofelkach z Pragi Północ którzy w środku zabawy zechcą komuś wybić zęby. Jeśli komuś to odpowiada może zawsze pójść do knajpy bez selekcji

Prawda jakie to proste


OdpowiedzCytat
Sureczka
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2
27/04/2011 8:27 pm  

Takie trudne zachowania społeczne moim zdaniem zmienią się wtedy kiedy zmieni się mentalność ludzka, a także poziom życia. Nieustannie mam nieodparte wrażenie, że Polacy są po prostu narodem nieszczęśliwym i stąd biorą się wszelkie skrajne zachowania. Jednak jest to całkowicie subiektywna ocena.

"Człowiek jest dla człowieka lekarstwem"


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
27/04/2011 8:37 pm  

No chyba tak jest. Naród polski przez stulecia ciemiężony, to przez zaborców, to przez swoich panów, aż mu niezadowolenie w krew weszło i stał się zgryźliwy.


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
27/04/2011 8:50 pm  

Naród polski chyba lubi być ciemiężony, wręcz wyszukuje zdarzenia, które można w ten sposób zinterpretować 😉

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
rubia
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1077
27/04/2011 9:48 pm  

A przy tym ma niczym nieuzasadnione poczucie wyższości nad innymi narodami, w większości sfer życia 😉


OdpowiedzCytat
cienkun
rada starszych
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 2718
28/04/2011 12:39 pm  

Gdzie nie uzasadnione!!! Nie obrażaj mnie!!! 😛


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca