Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Obłuda wegetarian. Tylko weganizm.  

Strona 29 / 34 Wstecz Następny
  RSS

Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
21/11/2008 2:58 am  

agapotrykus , zwróć uwagę ,że JimStark nie odwiedza tego forum, ostatnio pisał ponad 2 lata temu 😉


OdpowiedzCytat
MassMurder
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 348
21/11/2008 3:15 am  

tru rozumiem ze twoim zdaniem "im glosniej krzycze , tym slabiej boli"tak?

Wiesz tak sie sklada ze od przeszlo 15 lat ( mierzac twoja teza to pewnie w domu podjadam trupy) moje poglady na temat padlino zerstwa i dominacji czlowieka nad wszyskim ( i wszystkimi) do okala , staja sie bardziej radykalne .

Ja tez przez te pare lat mialem znajomych ktorzy dużo mowili i szybko sie wypalili, ale widac nie kazdy jest czlowiekiem silnej woli, dziewczyny przestawaly jesc trupy dla chlopcow a gdy dostawaly kosza to spowrotem do padliny itd.Zeby zwrocic na siebie uwage, Wielu bylo Weg tylko ze wzgledu na towarzystwo a w domu.. , jeszcze inni postanowili zaczac w koncu "robic cos dla siebie"- czego nigdy nie moglem zrozumiec, co daje im jedzenie miesa.
Presja otoczenia , brak wiary i ludkowie sie wykruszyli,a zostali (zawsze zostaja) tylko prawdziwi, ,. do puki starczy sil

wiec NIe mierz wszystkich swoja miarka ;s

MiEsO to MoRdERstWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SmiErĆ gdy giNiE zYciE
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! n i C T e g O N i E Z m I E n I A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

go Vegan

[edytowane 21/11/2008 od MassMurder]

made in CYRK ZALEWSKI http://www.youtube.com/watch?v=7LIcLdYv8rg


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
21/11/2008 1:09 pm  

Czytałeś tą wypowiedź po napisaniu ? Brzmi jakby zklecił ją 15 latek na poczekaniu, rozumiem więc, że jestes wege od urodzenia ? 🙂

To jak będzie z tą ikoną chlastania się ?


OdpowiedzCytat
MassMurder
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 348
21/11/2008 2:36 pm  

tak skleil ja 15latek piszac z telefonu wracajac do domu, w wegan bylem 9 miesiecy w brzuszku wiec..

i nIE czytam"wypowiedzi;p

made in CYRK ZALEWSKI http://www.youtube.com/watch?v=7LIcLdYv8rg


OdpowiedzCytat
tru
 tru
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 872
21/11/2008 10:44 pm  

No właśnie. Stąd używanie słowa "rozumiem" w jakimkolwiek kontekscie to spore nadużycie 🙂


OdpowiedzCytat
szymon1980kat
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 238
23/11/2008 1:37 am  

Hej weganie, kupiliście sobie już nowe skórzane buty na zimę? Nie będę się już pytał o inne używane przez was skórzane rzeczy. Aha, skoro tak kochacie zwierzęta to ciekawi mnie co jedzą wasze psy lub koty. Kaszę z marchewką czy sałatę jak na dobrze wychowane króliki przystało? xD


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
23/11/2008 2:16 am  

Widzę, że ktoś ma problem.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
adamrozew
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 524
23/11/2008 10:56 am  

Nie uwazacie xxl, i admin, juz dawno ten temat powinien zostać, zamknięty, mnóstwo bardzo niedojrzałych i (przepraszam) głupich wypowiedzi, a przede wszystkim agresji.
Adam

ps. oczywiscie nie dotyczy to wszystkich 🙂

[edytowane 23/11/2008 przez adamrozew]

[edytowane 23/11/2008 przez adamrozew]


OdpowiedzCytat
GrzegorzG.
początkujący
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 8
23/11/2008 1:17 pm  

Zgadzam się z Adamem. Czy zakładający temat wie co to PYCHA ?

"Nawet podróż na przestrzeni tysiąca mil, zaczyna się od pierwszego kroku" - Lao-Tse.


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
23/11/2008 2:05 pm  

a ja się z Wami nie zgadzam, w ten sposób nie uciekniemy od tego problemu, jeśli ten temat zniknie, to ktoś p prostu założy nowy, z głupotą nie da się skutecznie walczyć, co prawda nie boli, ale przeszkadza 😉 ogólnie to trzeba uzbroić się w cierpliwość i nie zwracać uwagi na pseudointelektualne komentarze mądrych inaczej 😉


OdpowiedzCytat
Ayna
 Ayna
forumowy expert
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1022
23/11/2008 2:30 pm  

Zgadzam się z Tobą Fasolencjo, temat zawsze powróci jak bumerang, może w innej formie ,może pod innym tytułem ale nie ulega wątpliwości ,że ktoś go założy.Więc nie ma sensu w taki sposób interweniować .
Zresztą w podobnym stylu już prowadzono dyskusję np.tutaj

http://www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-509.html


OdpowiedzCytat
haku
 haku
rozmówca
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 56
23/11/2008 3:44 pm  

może i ja wypowiem swoje zdanie...
nie chce mi się czytać całego tematu więc sorry jeśli ktoś już pisał to samo...

przede wszystkim uważam, że skoro ten temat (moim zdaniem raczej bezpodstawny) już jest to przydałby się też drugi 'Obłuda wegan'(której przykładem jest użytkownik, który założył ten wątek)...
trochę to przykre, że osoba która wyrzuci ze swojego menu nabiał i nawet pozbędzie się wszystkich produktów pochodzenia zwierzęcego zaczyna myśleć, że teraz już jest bez winy i nie ma krwi na rękach...
przecież każdy z nas, świadomie czy nie, przyczynia się do śmierci mnóstwa zwierząt...
oczywiście weganie może robią i więcej niż wegetarianie, ale nie wiem od kiedy stało się to jakąś dziwną rywalizacją o to kto jest 'lepszy'
zresztą zawsze można pójść o krok dalej (np.frutarianizm)...

i jeszcze jedno - nie wiem co takie osoby(które uważają wegetarianizm za obłudę) robią na stronie o nazwie wegetarianie.pl. jeśli ja nie lubię jeść mięsa to nie wchodzę na strony meatarian( czy jak tam oni się nazywają)


OdpowiedzCytat
agata18
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 317
23/11/2008 4:29 pm  

jestem wegetarianką ale na drodze do weganizmu,popieram pana JimStarka załozyciela tematu choć przyznać szczerzę muszę ze trudno takich przechwalających się wegetarian znaleść.
pozdrawiam.
🙂

lady vegan


OdpowiedzCytat
StellaArtois
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 2007
23/11/2008 10:10 pm  

a ja wolę być wegetarianką z krwią na rękach (a kto wie, może i na stopach?), taką jaką jestem, empatyczną, pomocną, niż nawiedzoną weganką, która spogląda na wszystkich z piedestału swojego ego


OdpowiedzCytat
adamrozew
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 524
23/11/2008 10:15 pm  

Brawo Fasolencja


OdpowiedzCytat
Strona 29 / 34 Wstecz Następny
  
Praca