Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

hej 🙂  

ziarnofafona
forumowicz

hej, jestem Kasia ,i przyznam się bez bicia, że nie jestem wegetarianką 🙂 na razie nie jem mięsa ssaków i ptaków oraz żelatyny. Zostały mi jeszcze ryby i produkty mające w składzie zwierzęce elementy. Ale chyba dam radę (choć będzie to trudne, bo uwielbiam czekoladę 😉 ) 🙂 mam 14 lat i 6 zwierzów w domu 😀 czy coś jeszcze powinnam o sobie napisać? 😉

za jednym szczurem drugi szczur, ciągnie się ich cały sznur 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2006 9:53 pm
Paulina_p
bywalec

witam na forum i trzymam kciuki za Twoje zostanie całkowitym vegetarianem. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2006 10:12 pm
EvilOne
stały bywalec

witam cieplutko:)
i mam dobre wieści- w prawie kazdej zdrowej zywnosci mozna kupic wege słodycze w tym czekolade(choć ciut inną w smaku;) ) albo zrobić samemu:) moze niekoniecznie bedziesz musiała rezygnować ze wszystkich słodkich przyjemności;)
🙂 pozdrawiam

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2006 10:41 pm
joasiotek
bywalec

cześć, jestem Aśka, mam 13 lat i jestem wegetarjanką od roku. Nie jjem żadnego rodzaju mięsa (ryb też nie), ale zato niemogłabym sobie odmówić zimnego mleczka z samego ranka i jajeczka (nawet na miękko).

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/09/2006 10:54 pm
kazamuko
stały bywalec

Witaj, idż swoją drogą, tylko tyle. Dzisiaj synek znajomej powiedział do mnie z córcia cytuję..Wy jesteście wetarianie, wetarianie nie ją mięsa, rozbawił mnie.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/09/2006 12:24 am
  
Praca