Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

hallo szczecin!!;)  

Strona 1 / 2 Następny
marcelinka
bywalec

to ja tez sie przywitam 🙂
na imie mi Marcelinka, pochodze z cudownego miasta Szczecin, lat mam 15, a wege jestem od 2 miesiecy. Poczatki byly trudne i nadal miewam male kryzysy, ale mam nadzieje, ze bedziecie mnie wspierac w tych trudnych chwilach 😉
pozdrowionka for all!!
p.s. kto tu jescze jest ze szczecina??łączmy sie! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/11/2005 3:48 pm
Albi
 Albi
forumowicz

Witam! Ja też ze Szczecina 🙂

[url= http://gotowanie.net.pl]przepisy[/url] :: Konsultantka Oriflame - Szczecin::

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/11/2005 10:20 am
agnik
początkujący

Szczecińska Inicjatywa Wegetariańska zaprasza serdecznie do współpracy
tel 694 975 646
pozdrówki

agnik 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/11/2005 2:24 pm

Witaj Marcelinka! Ja też mam 15 lat. 🙂 I też było mi trudno na początku, ale teraz jest w miarę dobrze. Pozdrawim!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2005 8:04 pm
aniaszczecin
forumowicz

hej Marcelinko - ja również szczecinianka.

pozdrawiam

ania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/12/2005 11:21 pm
oliviolina
początkujący

hej,hej, ja też ze szczecina. jakoś wcześniej nie wpadł mi w oczy ten temat. może dlatego że już dawno napisany. pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2007 2:18 am
czarna
bywalec

Hey,Hey jak miło jatez ze Szczecina,no prawie ale raczej Tak!!!Mi tez brakuje ludzi wege nie czesto napotykam takich ludzi,fajnie ze sie ŁACZYMY!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2007 4:48 pm
vegetena
stały bywalec

Ale Wam dobrze 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2007 6:18 pm
hexberry_87
początkujący

hej ja jestem ze szczecina, mam 20 lat i od 5 jestem wege, trzymajcie się 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/07/2007 6:05 pm
marcelinka
bywalec

przywitam sie jeszcze raz 😉
po kilkumiesiecznej przerwie

a to wszystko dlatego, ze olalam przyrzadzanie zdrowych posilkow i ciut sie "posypalam", musialam zaczac znowu jesc mieso :(( chociaz drob 1-2 razy w tygodniu... nie bylo mi z tym fajnie
ale teraz juz bede bardziej przykladac sie do swojego odzywiania i mam nadzieje, ze juz nie bede musiala robic takiej przerwy

za jakis tydzien bede miec robione badania krwi, moczu i serducha-trzymajcie kciuki oby wszystko bylo dobrze i zebym mogla wrocic mam nadzieje na stale do wegetarianskiego swiata 🙂

tak wiec
czesc!
mam na imie Marcelina i jest mi wstyd za siebie...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/12/2007 9:59 pm

Ola jestem ze Szczecina 🙂 18 lat ( w tym 2 Jarosz i 4 wegetarianka) . Marcelinko to może sie zastanów czy naprawdę chesz przestać jeść mięso??

Czerpię nieopisaną radość z czerpania radości z życia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/11/2008 12:17 am
Niszaja
świeżaczek

Szczecińska Inicjatywa Wegetariańska zaprasza serdecznie do współpracy
tel 694 975 646
pozdrówki

agnik 🙂

hej Agnik, napisz coś więcej o tej organizacji...?? nigdzie nie mogę natchnąć się na nią...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/05/2009 4:04 pm
st_roach
początkujący

Ja też Szczecin 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2009 11:00 pm
Dozorca
bywalec

Widzę,że Szczecin ostro działa 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2009 11:47 pm
Hanutka
początkujący

Ja tez jestem ze Szczecina,super,że jest nas w naszym mieście trochę:)))bardzo się cieszę i pozdrawiam wszystkich jak najserdeczniej i cieplutko!
Acha,miałam się przestwaić..Hania,27 lat, mięso i jajka nie są dla mnie jedzzeniem od lat kilku,a wcześniej byłam gnębiona przez mięsożerną rodzinkę i zdarzało mi się parę razy jeść te rzeczy,ale z odruchem wymiotnym i bólem serca,ale teraz już o tym nie chcę pamiętać,wegetarianizm jest dla mnie czymś oczywistym i całkowicie naturalnym,nigdy nie myślałam w ten sposów,żeby czymś zastąpić mięso,bo niejedzenie go nie było dla mnie żadnym ograniczeniem ani czymś wyjątkowym,dietą, po prostu jest nie do jedzenia..nawet żadko myślę o sobie jako o wegetariance, tak jak w Indiach-nie ma właściwie pojęcia wegetarianizm,bo tam jest to normalne i nie trzeba tego jakoś szczególnie nazywać..jestem wrażliwa,boli mnie,że ludzie są obojętni na codzienne, masowe mordowanie istot czujących, brak jakichkolwiek refleksji..
Tak więc jeszcze raz pozdrawiam radośnie wszystkich ludzików z naszego miasta!!!Papa:)

Hania

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/06/2009 2:10 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca