Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

witam wszystkich:)  

debbie_lu
początkujący

jestem nowa. nazywam się marta i mam prawie 18 lat. od jakiegoś czasu chodzi za mną wegetarianizm, głównie z powodu mojego zamiłowania do zwierząt. wiedzy na temat wegetariańskiej kuchni nie mam praktycznie żadnej, dlatego postanowiłam nie postępować głupio i nie rzucać tak po prostu mięsa, bez uprzedniego zastąpienia go odpowiednią dietą. dlatego też znalazłam się tutaj, żeby dowiedzieć się możliwie jak najwięcej i wyelminować mięso z diety, żeby nie mordować zwierząt. mam nadzieję, że mi w tym pomożecie:) byłoby mi miło 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2007 9:30 pm
Surri
bywalec

Witaj debbie_lu!
No to dobrze trafilas, bo na tym forum znajdziesz duzo odpowiedzi na swoje pytania i watpliwosci. Mam nadzieje równiez , że wytrwasz w swoim postanowieniu i zdecydujesz sie przejsc na wege- to naprawde nie jest trudne:), ale masz racje pewna wiedze trzeba mieć. No to zabieraj sie do czytania- troche tego na tej stronie jest. I miłego forumowania.
Pozdrawiam imienniczke 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2007 9:44 pm
Ulka
 Ulka
bywalec

Droga Dubbidu , mozna wiele dowiedzieć się o diecie tu na forum , ale możesz też zamówić sobie wcale niedrogie a świetne ksiązki Rewelacyjna jest książka np Szalony kowboj , Zdrowiej jesz zdrowiejesz -tutaj na stronach www łatwo zrobisz zamowienie i stracisz wątpliwości że wybrałas właściwą drogę Pożyczyłam tę ksiązke (KOwboj) kilku mięsożercom -efekty były rewelacyjne Usłyszałam same pozytywne opinie własnie od ludzi jedzących mięso -że tę książke powinien przecztać każdy , że kogoś odrzuciło od mięsa , albo że ktoś maksymalnie ma zamiar ograniczyć mięso Mówie cały czas o kmięsożercach u których jedyną motywacją byłó własne zdrowie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/05/2007 11:29 pm
siwcia
stały bywalec

Witaj Debbie! Tak jak już wcześnie wspomniała Pani Ula Szalony Kowboj jest świetna książką również polecam, poza tym warto też zapoznać się m.in. z Milczącą Arką i Wieczną Treblinką. Myślę, że te pozycję ułatwią Ci zdecydowanie podjąć decyzję. Powodzenia i pozdrówki! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2007 12:29 am
braad
stały bywalec

Witaj debbie_lu na tym cudownym forum, jak sie przekonasz mowimy tu nie tylko o wegetarianizmie, ludzie wylewaja tu swoje smutki i zale a inni dziela sie radoscia, mowimy o rzeczach prywatnych otwarcie i zakladamy kolka wzajemnej adoracji, spotkasz tu zgnusnialych doroslych i niedojrzala mlodziez i innych oczywiscie co sie beda kwalifikowac pomiedzy nimi, poczytasz nieco jak to wegan jest madrzejszy i lepszy od wegetarianina i moze natrafisz tez na smieszne i sarkastyczne wypowiedzi, znajdziesz tutaj tez jakies madrosci pomieszane z glupota, fanatyzmem i brakiem zrozumienia, zapewne z kims sie poznasz blizej innych wolalabys moze nigdy nie spotkac, czasami natrafisz na klotnie o duperele a czasami naprawde rzeczowo rozpatrywane tematy, wszystko to jednak dowodzi, ze my tutaj jestesmy calkiem normali, nie przejmuj sie wiec zbytnio wszystkim co wyczytasz, zawsze uzywaj inteligencji a wiedze czerp i potwierdzaj roznymi zrodlami, powodzenia na nowej sciezce odzywiania : )

[url=http://www.yasoda.pl]Salon kosmetyczny Opole[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]okna drewniane[/url] [url=http://www.oknadrewniane.co.pl]drzwi drewniane[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/05/2007 7:49 pm
parasolka
rozmówca

Czesc i czolem! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/05/2007 2:33 pm
  
Praca