Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Na początek wypadałoby się przedstawić...  

VeganSport
świeżaczek

Witam wszystkich Forumowiczów serdecznie,

Od dłuższego juz czasu obserwuje sobie zycie tego forum nieco z boku, czytam namiętnie tematy, które podejmujecie (ostatnio nawet odezwalem sie na jeden z nich). Postanowilem jednak ujawnic sie i tym samym stac sie czescia tego miejsca, poniewaz widze, ze jest tu mnostwo bardzo ciekawych osob i rownie ciekawych postow.

Moze cos o sobie: wlasnie stuknela mi 30 (choc wygladam gora na 25), miesa nie jadam od 12 lat, od 7, z powodzeniem, jestem Vegan. Jestem osoba bardzo aktywna, lubie sport (moj nick:]): wszystko co zwiazane jest z rowerami, tenis stolowy, kajaki. Ostatnio postawilem na kolarstwo, bo sprawia mi to mostwo przyjemnosci prywatnej, a przy okazji obalam mity zwiazane z "anemicznym wegetarianinem".

Duzo pracuje zajmujac sie roznymi rzeczami. Poza tym fotografia, ksiązki, filmy, dzika przyroda, gotowanie, muzyka. Mieszkam w kuj pom, niedaleko urokliwego kurortu Ciechocinkiem zwanym, gdzie często bywam ( nie jako kuracjusz oczywiscie). Acha, jestem facetem.

Pozdrawiam wszystkich wege i vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2007 1:34 am
JAGA
 JAGA
forumowy expert

Witaj na pokładzie.
kolarstwo to piękny sport, sama lubię czasem pojeździć na rowerku(niedługie wprawdzie trasy i nie na kolarce,ale szosówce)...sprawia mi to ogromną frajdę.
Pozdrawiam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2007 3:41 am
czarna
bywalec

witaj:)

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2007 12:46 pm
Nantosvelta
forumowy expert

I tak trzymaj! 😀
Witamy w naszym gronie ^^

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2007 1:18 am
vegetena
stały bywalec

Witamy kolejną ciekawą osobę

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/08/2007 1:23 am
  
Praca