Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

P-ń serdecznie wita!  

Strona 4 / 7 Wstecz Następny
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Życzę Wam Kochani udanego spotkania , super że coś z tego wyszło. Podzielcie się z nami później swoimi refleksami. Oby takich spotkań było więcej także w innych miastach. Pozdrawiam . 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2008 5:18 am
lashhaa
rozmówca

kurcze, ja też nie mogę...
następnym razem?? Byle szybko:-) Życzę udanego spotknia. Ktoś będzie w następny piątek u Bazyla??

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/04/2008 6:24 pm
/ula/
bywalec

Właśnie wróciłam ze spotkania:) myślę, że warto to powtórzyć, tym razem w większym gronie- trzeba umówić się tak, aby wszystkim pasowało.... Jak miło było porozmawiać z innymi wegetarianami (właściwie wegetariankami):)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2008 7:12 am
azizan
bywalec

Ja wróciłam z tego samego spotkania 🙂 chwile temu, ale pisze ..

bardzo miły wieczór z dwoma uśmiechniętymi wegetariankami..naprawdę warto to powtórzyć, mam nadzieję że z pozostałymi poznankami.

tym razem nie założę tych okropnych butów, a trampki 😀

pozdrawiam z Poznania 🙂

Ludzie nie mają czasu. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół. Jeśli chcesz mieć przyjaciela, oswój mnie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2008 7:27 am
Milunia
bywalec

Byłam wczoraj na tym spotkaniu, lecz do domu wróciłam wcześniej niż dziewczyny...jak na grzeczną mamusię przystało :rotfl: Było bardzo milutko a przy dziewczynach jeszcze bardziej odmłodniałam 😀 Tylko te moje nogi...hihihi przeszłam na obcasach chyba z 10 kilometrów 🙂 Też wolę trampki.
Rozmawiałyśmy jak dobre znajome....i naprawdę warto to powtórzyć 😀 Niezapomniane wrażenia 🙂 Polecam takie spotkania innym 🙂

[edytowane 20/4/2008 od Milunia]

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2008 4:40 pm
Milunia
bywalec

Loiisa, rozmawiałyśmy wczoraj na ten temat i mamy zamiar się tam wybrać 🙂 Ja na 100% 🙂 Nie mogłabym sobie przecież odmówić przyjemności poznania tak ciekawych ludzi jak inni wegetarianie 😀 Mam już namiary do niektórych osób, więc kontakt ułatwiony 😀 Pozdrawiam...

[edytowane 20/4/2008 od Milunia]

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2008 4:51 pm
nova.nike
bywalec

Uuuu.... 17, ja pasuję. To jest wege tydzień zdaje się i sądzę że będzie coś w Poznaniu, przynajmniej ostatnimi laty było. Tak więc ja na pewno będę w Poznaniu. Mam nadzieje że wtedy będę miała okazje nadrobić to wczorajsze spotkanie 🙂

supergirl;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2008 10:15 pm
/ula/
bywalec

Ja się chyba nie wybieram do Warszawy. Chętnie wzięłabym udział w wege-tygodniu, jeśli ktoś będzie miał informacje na temat tego, jak będzie on przebiegał, proszę o info:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2008 10:29 pm
verufer
bywalec

verufer- taczaka 2, Zeylanda 3,23 lutego 11. na taczaka prowadzą mała knajpkę w bramie dwie siostry, które chętnie doradzą. jedną wadą tam są plastikowe talerze. ale jedzonko - ok.
jak potrzeba- chętnie zaprowadzę 😀 . pozdrawiam

Dzieki 🙂 Z checia skorzystam z Twej pomocy 🙂 Pozdrawiam 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/04/2008 3:00 pm
lashhaa
rozmówca

a kiedy znów spotkanie?? Chcę się załapać:-)

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2008 1:14 am
/ula/
bywalec

Ja się bardzo chętnie spotkam, tylko czekam na propozycje:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2008 1:46 am
Natasha
stały bywalec

hej ja też mam dość niedaleko do Poznania 😉

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2008 4:35 pm
verufer
bywalec

A ja jutro jade do Poznania 😀 Moze kogos z Was spotkam? 🙂

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2008 1:11 am
lashhaa
rozmówca

jeżeli zobaczysz takiego czarnoubraniowego kurdupelka w czarnych, ściętych na "rihanę(fuj, ale to prawda) włoskach to wcale nie będę ja 😉 Będę jeździć w tę i z powrotem 1, gdyż się przeprowadzam!! Na natępnym spotkaniu trzeba to oblać soczkiem pomidorowym!! i ZAPRASZAM WTEDY DO SIEBIE NA HERBATKę!!

...zielono mi...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2008 2:30 am
verufer
bywalec

jeżeli zobaczysz takiego czarnoubraniowego kurdupelka w czarnych, ściętych na "rihanę(fuj, ale to prawda) włoskach to wcale nie będę ja 😉

No jasne... Przeciez Ty wolisz rozowy 😛

Będę jeździć w tę i z powrotem 1, gdyż się przeprowadzam!!

Jesli mnie rozpoznasz to mam nadzieje ze mnie przywitasz, a nuz Ci pomoge w przeprowadzce? 😉
...
No to jade... Jakbyscie zobaczyli taka zebre w jeansach i okularach z niebieskim wypchanym plecakiem to pewnie bede ja 🙂 Pozdrawiam

[edytowane 25/4/2008 przez verufer]

Chi vuol veder il ciel, poi morir'

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/04/2008 2:46 am
Strona 4 / 7 Wstecz Następny
  
Praca