Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ohayo^^  

ricky
początkujący

Hejka jestem Sara, mam 13 lat i mieszkam w Szczecinie. Interesuje się mangą&anime i wszystkim co jest związane z Japonią podobnie jak pijanaxpowietrzem. Wegetarianką jestem od niedawna i będę sie starać żeby tak zostało. Kocham wszystkie zwierzęta, a kiedy zobaczyłam jak ludzie je traktują po prostu doznałam szoku. To straszne jak ludzie mogą być bezwzględni. 🙁

Zwierzęta górą!!!^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 6:31 pm
Deleted
forumowy expert

Ohayo! Witam pięknie, ricky-chan!

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 6:34 pm
ricky
początkujący

Dzięki nawzajem^^

Zwierzęta górą!!!^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 6:38 pm
Stanisław
weteran forum

Cześć Sara. Mam nadzieję, że mi nie pogonisz kota 😀
Trzymam za Ciebie kciuki 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 6:50 pm
ricky
początkujący

Hehe ni martw się Stanisław jest przyjacielski. Japonia górą!!!^^ Zawsze marzyłam żeby pojechać do Japonii.

Zwierzęta górą!!!^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 6:56 pm
Natasha
stały bywalec

witaj nowa kuleżanko 😉

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 7:45 pm
ricky
początkujący

Było by suuuuuper^^

Zwierzęta górą!!!^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 9:09 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Witaj Saro ! Jak zaczęłam czytać Twój post to w pierwszej chwili pomyślałam ,że to moja córka się zalogowała na forum . Też ma 13 lat i na imię Sara (swoją drogą -piękne imię ) tak jak Ty. 🙂
Ale zobaczyłam - Szczecin , anime, Japonia.........to zupełnie ma inne zainteresowania....... 😀 niż Ty........
Pozdrawiam................

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 9:29 pm

Wiatm cię ceplutko^^
dzięki, że o mnie wspomniałaś^3^
a jakie są twoje ulubione anime?

Japonia górą!!!^^ Zawsze marzyłam żeby pojechać do Japonii.

Na pewno nam się w końcu uda :):)

jak jakiś Jsponiec koło nas przemknie, to my szybko hyc, mu do kieszeni i jak będzie wracał do Japonii no to pojedziemy z nim^^

[edytowane 19/6/2008 przez Admin]

Watashi wa Monió desu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/06/2008 10:45 pm
ricky
początkujący

Witam Witam^^ Nie lepiej do walizki? Moje ulubione anime? hmm... Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch, Elfen lied, Bokusatsu Tenshi Dokuro Chan-normalnie super to anime, warte obejrzenia 😉
I dziękuje jeszcze raz za ciepłe powitanie^^

Zwierzęta górą!!!^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2008 1:21 am
  
Praca