Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam wszystkich  

-Frida-
początkujący

Witam wszystkich!
Jestem tu nowa ( chociaz podgladam Was juz od jakiegos czasu), wiec chciałabym sie przywitac.
Vege jestem od 9 lat. Interesuje sie szeroko pojeta ekologia, sztuka ( szczegolnie wspolczesna) i oczywiscie wegetarianizmem - uwielbiam gotowac, wymyslac nowe potrawy, eksperymentowac, mysle o zalozeniu w przyszlosci restauracji wegetarianskiej.

Pozdrawiam wszystkich formuowiczow 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2008 9:40 pm
rubia
forumowy expert

Witaj Frido! 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2008 10:54 pm
-Frida-
początkujący

Czesc Rubio! Milo Cie poznac 🙂 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2008 10:56 pm
-Frida-
początkujący

Wlasnie sie zorientowalam, ze zamiast forumowiczow, napisalam formuowiczow Przepraszam za blad A moze poprawnie byloby napisac forowiczow??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2008 10:59 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

hej frida fajny pomysł z tą restauracją 🙂 napisz tylko gdzie to wpadnę 🙂 🙂 🙂 witaj

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2008 11:22 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Witaj na forum ! Życzę Ci powodzenia z tą restauracją !

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2008 11:26 pm
-Frida-
początkujący

Witaj jazz
To na razie tylko plany, potrzebuje nieco wiecej, tak malo istotnej rzeczy jak pieniazki, zeby jakos to wszystko zorganizowac...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2008 11:28 pm
Stanisław
weteran forum

Cześć Frida. Jak Ci się podoba nasz portal ? 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2008 11:45 pm
-Frida-
początkujący

Witaj Stanislaw
Wasz portal obsewruje juz od paru miesiecy i uwazam, ze jest fantastyczny. Ja obecnie przebywam na obczyznie, bardzo brakuje mi moich wegetarianskich przyjaciol, czuje sie nieco wyobcowana. Ciesze sie, ze do was dolaczylam, wiem ze spotkam tu wiele bratnich, wegetarianskich dusz 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2008 11:53 pm
Krzysiek
rozmówca

Witaj Frida! Też się ciesze że jesteś tutaj z nami 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2008 12:38 am
adamrozew
stały bywalec

Witaj Frida
Ja tu tez jestem, niedawno, ale mi sie podoba, mam nadzieję, ze otworzysz ja na slasku, a nie w nottingham.
Bardzo milo wspominam te miasto:) Przyszlo mi tam żyć kiedys pare m-cy. Ciekawe czy dalej jest takie sympatyczne. Niedaleko jest dawna siedziba lorda Byrona Newstead Abbey. Na pewno tam byłas, wspaniały ogród, zwlaszcza jesienia i to póżną gdy nie ma juz turystów. Moim zdaniem to jedno z najładniejszych miejsc w Anglii (choc mam swiadomosc ze sa inne tez bardzo ladne)
Pozdrawiam
Adam

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2008 4:03 am
Milunia
bywalec

Witaj wśród nas Frido 🙂 Bardzo miło Cię poznać 🙂 Mam nadzieję, żę uda się Tobie z tą restauracją 🙂 Życzę Ci powodzenia 🙂

Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2008 12:34 pm
Stanisław
weteran forum

Ja mogę zostać kelnerem. jestem pracowity, sumienny, obąwiązkowy, nie biorę łapówek. Same zalety 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2008 8:10 pm
Mayka
bywalec

Cześć Frido. Witaj na forum 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/07/2008 9:21 pm
ozzi_93
bywalec

Witam Frida!
Też marze o własnej restauracji i sklepie wege!
Oby się nam powiodło. Co nie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/07/2008 12:23 am
  
Praca