Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Paweł Grudziadz:) (A)  

Strona 1 / 2 Następny
pawelGDZ
forumowicz

Witam wszystkich,na imie mam Pawel , lat 17.Wegetarianinem jestem juz dosc dlugo,i dopiero teraz czuje ze zyje:)ogromny wplyw na moje zycie i poglady( w tym wegetarianizm) mial i ciagle ma zespol "Włoch(A)ty"... Zainteresowania mam rozne:) uprawiam B.boying( komercyjny odpowienik w mediach to nazwa"break dance"heh... :/), Le Parkour(street climbing,free runing),akrobatyke,jezdze na desce oraz maluje:)ale nie jestem zwiazany ze scena "hip-hoppowa",zdecydowanie PUNK:)

tu na zdjeciu jestem ja i moj kolega,podczas charytatywnego wystepu na WOŚP 2006( ten po lewej to ja:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2006 10:48 am
Justyna:)
bywalec

no prosze, jestem pierwsza by Cie przywitać na forum 😉

niezły z Ciebie wyczynowiec 🙂

Życie jest marzeniem, urzeczywistnij je.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2006 12:02 pm
pawelGDZ
forumowicz

pierwsza i kto wie czy nie jedyna:) ja rowniez witam serdecznie!! wyczynowiec:D takie tam...trzeba w koncu wypelnic swoje zycie bo nie wystarczy byc zywym, co nie?:)pozdrawiam!!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2006 2:37 pm
ana:)
bywalec

Hej hej
Serdecznie witam. Bardzo sie ciesze ze kolejna osoba do nas dolaczyla tym bardziej ze jestesmy w podobnym lub takim samym wieku:) Jestes rocznik 88 czy 89??

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2006 5:58 pm
Srebrna
stały bywalec

Witam. Również lubię posłuchać punka. Żebym jeszcze taka aktywna była... 😎

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2006 6:46 pm
pawelGDZ
forumowicz

a jestem 89 rocznik:) młody ale nie głupi(chyba);D pozdrawiam!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2006 7:22 pm
ana:)
bywalec

Z pewnoscia nie glupi 😀 Ja terz jestem mloda i nieglupia 🙂 chyba 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2006 8:08 pm
pawelGDZ
forumowicz

no na pewno nie jestes "glupia"sam fakt ze odwiedza sie strone poswiecona wegetarianizmowi swiadczy o inteligencji czlowieka:) naprawde ciekawi ludzie...

www.zielinp.photoblog.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2006 8:12 pm
Justyna:)
bywalec

sam fakt ze odwiedza sie strone poswiecona wegetarianizmowi swiadczy o inteligencji czlowieka

😮 no, no, to mnie podniosło na duchu 😀 😀 😀

Życie jest marzeniem, urzeczywistnij je.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2006 9:39 pm
BASIOŁEK:*
rozmówca

hej!!!! ja również witam 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 03/03/2006 10:02 pm
empathy
forumowicz

hejka! co Wy tam robicie na focie?? 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2006 7:08 pm
Hobbit
bywalec

Witam kolegę pankowca. Dawniejszymi czasy mialem dużo kumpli z tego zacnego bractwa (choć sam bardziej utożsamiałem się z hippisowstwem), no i fajnie wspominam koncerty, pogo, popijanie taniego wina... ale widzę, że nie utożsamiasz się z punkowym haslem "no future" i ostro działasz w bardzo różnych dziedzinach. Wiele z tych rzeczy o których piszesz brzmi dla mnie dość tajemniczo,nie bardzo wiem np. co to jest Street Climbing, czy Free running...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2006 10:44 pm
pawelGDZ
forumowicz

a wiec tak : street climbing, tzn. uliczna wspinaczka( po budynkacg,skoki,itp.) a free runing(inaczej Le pakour) to jest bieg przez miasto,pokonywanie przeszkod,polecam sciagnac filmik:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/03/2006 11:17 pm
sieklik
bywalec

siema siema ;] tez jestem '89 ;p szkoda tylko ze jakos sportow "wyczynowo" nie uprawiam... ;p

je vise ma devise cherche la terre promise, ton tv en colour mais vie est grise

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2006 12:18 am
pawelGDZ
forumowicz

hejka! co Wy tam robicie na focie?? 😮

a my tak sobie lecimy na wystepie charytatywnym na WOSP:) salta w tył...nic nie bolalo:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/03/2006 5:13 pm
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca