Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

CzarnaWdowa wita ponownie  

CzarnaWdowa
forumowicz

Ja co prawda już się kiedyś przedstawiałam, ale minęło sporo czasu, przybyło nowych osób na forum, stare pewnie mnie nie pamiętają, więc witam was ponownie. Jestem 17-letnią dziewczyną w małej miejscowości w woj. dolnośląskim. Wegetarianką jestem od lat trzech, weganką od ponad roku i jestem z tego bardzo dumna. Mama mówi, że powinnam w ogóle przestać jeść, ale to nic. Zamierzam dalej podążać tą drogą, może kiedyś osiągnę kolejny stopień wtajemniczenia :> Kto wie
Kocham książki, muzykę, góry. Jeśli chcecie coś o mnie wiedzieć, wystarczy zapytać :]

"You've got to dance little liar"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2009 5:05 pm
Wege-mewka
bywalec

Witaj : ))
Ach ci rodzice... ; )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2009 6:15 pm
hipiska
weteran forum

może kiedyś osiągnę kolejny stopień wtajemniczenia :>

Czyli? Myślisz o witarianiźmie?

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2009 9:09 pm
CzarnaWdowa
forumowicz

Czyli? Myślisz o witarianiźmie?

Niczego nie wykluczam 🙂

"You've got to dance little liar"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/09/2009 9:23 pm
Ayna
 Ayna
forumowy expert

Witaj ! fajnie że wróciłaś tylko mam małe zastrzeżenie. W dniu powrotu założyłaś 7 nowych tematów z czego 6 wg mnie zupełnie niepotrzebnych ( moje zdanie ). Czy nie lepiej je usunąć ? W ten sposób zaśmieciłaś forum, takie mam odczucie, zwłaszcza że nikt w tych tematach się nie wypowiedział do dzisiejszego dnia . 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2009 10:35 pm
xxl
 xxl
weteran forum

To raczej moja wina 😛 Ale to nic, niech sobie będą.

http://www.explosm.net/comics/random/

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/09/2009 11:00 pm
  
Praca