Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

studia i praca?  

Strona 2 / 2 Wstecz
Fatty
weteran forum

Pracuję i studiuję zaocznie - jest ok, chociaż parę razy zdarzyło się, że nie wyrobiłam się z materiałem, niemniej podejrzewam, że gdybym lepiej zorganizowała sobie czas po pracy to bym zdążyła 😉

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/01/2010 11:03 pm
hipiska
weteran forum

Dobra organizacja czasu to podstawa. Niestety ja sobie z tym nie radzę 😉 Czasami doba jest rzeczywiście za krótka, chociaż bywają i takie dni, kiedy nie mam zbyt wiele do zrobienia i myślę, że właśnie w takie dni życie najbardziej przecieka mi przez palce.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/01/2010 12:53 am
Nela89
bywalec

Studia zaoczne liczą się tak samo jak dzienne, bo ważne jest to co masz w głowie, a nie gdzie i jak się tego nauczyłaś. Tylko ograniczeni pracodawcy z góry odrzucają podania, bo np. nie podoba im się dana uczelnia, czy tryb studiów.

Studia dzienne to niekoniecznie siedzenie cały dzień na uczelni. Moja koleżanka studiuje dziennie prawo i pracuje w sklepie odzieżowym, sama płaci za wynajem pokoju i się żywi. Ma zniżki na ubrania, więc jest w stanie co miesiąc kupić sobie coś nowego. 😉 I ponoć jeszcze ma oszczędności. Co prawda czasami odbija się to na ocenach, ale różnie bywa w życiu i ludzie muszą sobie radzić. Za to ma taki grafik, że nie musi opuszczać zajęć.

Z pracy zawsze można zrezygnować. 😉

Pochwała jest pożyteczniejsza od kary. Plaut

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/02/2010 12:50 am
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca