Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Aloha!  

palafka
początkujący

Witam Wege-społeczność !
Ogromnie mnie cieszy, że do Was mogę dołączyć. Od jakiegoś czasu podziwiam tę stronę oraz forum i aż przeraża mnie ogrom informacji tutaj zawartych. Tyle czytania ! 🙂
Jeśli chodzi o moją osobę to : Paulina, 17 lat, Wrocław.
Nie jestem jeszcze wegetarianką. Słowem kluczowym jest tu "jeszcze", gdyż od września mogę rozpocząć zmiany w mojej diecie (wyjazd wakacyjny to niezbyt dobry okres by je zacząć, dlatego dopiero od września). Póki co mam zamiar zbierać informacje na temat wegeżycia, których głównym źródłem jesteście Wy sami. 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2011 10:07 pm
eRZet
weteran forum

Witaj 🙂
Każdy moment jest dobry, a lato to najlepsza pora.

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2011 10:12 pm
palafka
początkujący

Z pewnością - obfitość owocków i warzyw : ) problemem jest że spędzam sierpień u innej rodziny za granicą, a tam muszę jeść co podadzą, a nie "kombinować i coś wymyślać" jakby to moja mama skwitowała. Oczywiście będę tam unikać mięsa. Ale wole przemęczyć się jeszcze miesiąc i być przynajmniej przez członków rodziny potraktowana poważnie : )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/07/2011 10:17 pm
  
Praca