Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Puk, puk...  

wilka
początkujący

Mam 47 lat, od 26-ego roku życia jestem wegetarianką. Chwilowo mieszkam w Trzebini (pomiedzy Katowicami a Krakowem). Znalazłam się właśnie na rozstaju życiowych dróg, niedługo powracam do rodzinnej Piły (na północ od Poznania). Mam dwa ukochane pieski ("prawie" husky i "prawie" jamniczka). Pozdrawiam serdecznie wszystkich wege.

wilka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2012 4:26 pm
cienkun
rada starszych

[b] hej[/b]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2012 4:53 pm
rubia
forumowy expert

Witaj 🙂 Moja rodzina ze strony ojca pochodzi z Trzebini; bywam tam regularnie (babcia, dwie ciotki), mieszkałam tam u dziadków do trzeciego roku życia. Jeśli to nie tajemnica: w jakiej dzielnicy mieszkasz? 🙂

[edytowane 4/6/2012 przez rubia]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2012 6:10 pm
eRZet
weteran forum

Witaj 🙂

Strefa rokendrola wolna od Angola, środa/czwartek godzina 0.00 w radiowej Trójce

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2012 6:30 pm
wilka
początkujący

Witaj 🙂 Moja rodzina ze strony ojca pochodzi z Trzebini; bywam tam regularnie (babcia, dwie ciotki), mieszkałam tam u dziadków do trzeciego roku życia. Jeśli to nie tajemnica: w jakiej dzielnicy mieszkasz? 🙂

[edytowane 4/6/2012 przez rubia]

Witaj, mieszkam na Górach Luszowskich, pare kroków i jestem w Luszowicach. Niestety już niedługo tutaj będę, tak mi sie akurat ułożyło życie.

wilka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2012 6:36 pm
rubia
forumowy expert

mieszkam na Górach Luszowskich, pare kroków i jestem w Luszowicach

Niestety, ten rejon znam tylko ze słyszenia; rodzina okupuje Wodną, Górkę i Trzebionkę.

Niezależnie od tego, jak Ci się dalej życie potoczy, trzymam kciuki, żeby odtąd było już tylko lepiej:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/06/2012 10:44 pm
wilka
początkujący

mieszkam na Górach Luszowskich, pare kroków i jestem w Luszowicach

Niestety, ten rejon znam tylko ze słyszenia; rodzina okupuje Wodną, Górkę i Trzebionkę.

Niezależnie od tego, jak Ci się dalej życie potoczy, trzymam kciuki, żeby odtąd było już tylko lepiej:)

Tamte rejony znam trochę, ode mnie do Wodnej to tylko 30 min. milutkiego spacerku (wiosną latem i wczesną jesienia, kiedy jest jasno i cieplutko) 😉 . Po drodze jest dużo "zielonego", a to dla mnie rozkosz. Ostatnio czesto chodze tam właśnie w poszukiwaniu pracy. Na razie bez efektu 🙁 .
dzieki za życzonka, mam nadzieję, że wszystko w koncu dobrze się ułoży.

wilka

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/06/2012 11:24 am
Dalena
początkujący

Witam 🙂

Daria 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/08/2012 3:45 pm
  
Praca