Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Słowackie "dobry den"  

Strona 2 / 2 Wstecz
Mango
rozmówca

Vegeholic, u mnie jest tak samo "Ukraina? A co tam ciekawego? Tylko biedę tam mają i nic więcej". Oszaleć można z takimi ludźmi.
Dobrze, że tu jest ktoś, kto mnie rozumie;-D

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/09/2012 11:11 pm
Vegeholic
rozmówca

Alternative, obydwa filmy znam, zacne 😉

Mango, tym bardziej szalone, że jesteśmy tu AŻ TRZY! 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 01/10/2012 11:02 pm
Mango
rozmówca

Na komunikacji językowej (tym razem z angielskiego) opowiadałam o jednej z życiowych pasji, czyli o podróżach.
Jak się rozkręciłam o Ukrainie, to wykładowczyni powiedziała, że jak chcę, mogę zrobić 'vystup' (po naszemu to prezentacja...) na ten temat i przedstawić w grupie.
Pewnie, że chcę;-D

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/10/2012 3:09 am
Vegeholic
rozmówca

To podobnie jak ja na studium logistycznym napisałam pracę kontrolną o komunikacji drogowej w Białorusi 😀 A jak, dobrze, że wiemy coś o innych krajach, niż UK czy Francja, którymi się wielu ludzi zachwyca!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/10/2012 3:26 pm
Mango
rozmówca

Jak opowiadam coś ludziom z taką mega pasją w oczach, mam wrażenie, że oni w ogóle niczego nie rozumieją. Bo, tak jak mówisz, to nie "światowe" kraje.
Mnie jednak fascynują.
Swoją drogą, Słowacja tez zaczyna być ciekawa:)

"Zostawcie świat trochę lepszym, niż go zastaliście"

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2012 1:43 am
Vegeholic
rozmówca

Dokładnie to samo u mnie! Co do Słowacji, to zbyt wiele o niej nie wiem, ale język mi się podoba bardzo, choć nie znam go 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/10/2012 4:57 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca