Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam  

Krzych
forumowicz

Witam,

Mam na imię Krzysztof, mam 18 lat, jestem z Bydgoszczy. Interesuję się boksem, grami komputerowymi i od jakiegoś czasu również psychologią i rozważam studia w tym kierunku.
Jestem wegetarianinem od niecałych 5 miesięcy. W lutym byłem świadkiem dyskusji o wegetarianizmie między paroma osobami w szkole, trochę o tym pomyślałem, przypomniałem sobie nawet kilka wpisów osób, którym wegetarianizm pomógł na problemy zdrowotne podobne do moich, zainteresowałem się tym, obejrzałem kilka filmów, no i tak się zaczęło. W jednym momencie jakby cały mój dotychczasowy świat legł w gruzach. Zrozumiałem jak złe są rzeczy, które wcześniej uważałem za zupełnie podstawowe i ile niewinnych istot zdążyłem już zamordować w swoim życiu. Powiedziałem sobie "nigdy więcej" i z dnia na dzień przeszedłem na wegetarianizm. Początki były trudne, nie ze względu na to, że ciągnęło mnie do mięsa, bo nie mogłem na nie patrzeć, ale dlatego, że nie bardzo wiedziałem co jeść. W końcu zdecydowałem się na skorzystanie z pomocy dietetyka. Bardzo mi pomógł ułożyć odpowiedni jadłospis, nawet przy moich chorobach i alergiach. Od tamtego momentu wiele się zmieniło. Czuję się o wiele lepiej pod względem fizycznym a szczególnie psychicznym. Wegetarianizm wniósł wiele zmian do mojego życia, pozytywnych zmian. Na forum przyciągnęła mnie chęć kontaktu z innymi wegetarianami bo osobiście nie znam bliżej nikogo o takich poglądach.

Pozdrawiam,

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/05/2014 2:27 am
lighterfighter
początkujący

Cześć :D!

lighterfighter

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2014 12:39 am
cienkun
rada starszych

Witam. Przepraszam. Jakoś przedtem nie zauważyłem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/06/2014 2:40 am
  
Praca