Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Witam wszystkich   

sebastianj
świeżaczek

Witajcie. Nazywam się Sebastian i mam 23 lata mieszkam w okolicach Sieradza. Jestem na weganizmie od kilkunastu dni. Miałem kilka ważnych powodów przez które zdecydowałem się przejść na weganizm. Nie chciałbym ich tutaj zbytnio poruszać. Ale chcę być weganinem i cały czas się edukować aby być "zdrowym" weganinem.
W związku z moją decyzją założyłem również bloga w którym będę opisywał moją przemianę. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam serdecznie.

Witajcie. Nie wiedziałem dokładnie gdzie ten temat napisać, ale możliwe, że tutaj jest dobre miejsce.
Chcialem Was zaprosić do mojego bloga i filmików w których będę pokazywał moją przemianę - jak z człowieka wszystkożernego, jedzącego głównie mięso, zapominającego prawie w ogóle o owocach i warzywach zmienię się w prawdziwego weganina. Zarówno na filmikach jak i na moim blogu będę przedstawiał moją przemianę krok po kroku zaczynając od pierwszego dnia kiedy to odrzucę mięso. Znajdziecie tam również wiele więcej ciekawych materiałów - kulinarnych, fitness, edukacyjnych, ale nie tylko. Aktualnie jest już 7 dzień mojej przemiany. Myślę, że jak ktoś zastanawia się np jak to jest przejść na weganizm lub z wegetarianizm na weganizm, czy jest to bezpieczne itp, jak to wygląda w praktyce to jest to ciekawa sprawa. Będę opisywał i przedstawiał całą prawdę o weganizmie i o tym co się będzie działo podczas diety.
Zapraszam serdecznie 🙂
Filmik: https://www.youtube.com/watch?v=_Ke71FA6g-k
Blog: www.zycjakweganin.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/12/2015 10:41 pm
  
Praca