Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Moze to prawda?  

Strona 2 / 2 Wstecz
Koniara
stały bywalec

Ja mam pieszczoche ze skóry ekologicznej, ale robiłam sama... Miałam kawałek skóry ekologicznej i kupiłam ćwieki. Ale pasek mam z prawdziwe. Glanów ekologicznych nie moge znaleźć, ale podobno sztuczne są tandetne, ale i tak bd nadal szukać... ;D

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2006 6:20 pm
Owo
 Owo
bywalec

A może by to o glanach i skórach w innym temacie, co? 😉
Jak często miłość do zwierząt jest sprzężona z nienawiścią do ludzi... wydaje mi się to trochę wypaczone... Miłość do jednego, a nienawiść do drugiego - to mi się wydaje bardzo dziwne...

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2006 8:38 pm
kamma
stały bywalec

Bardziej jest mi szkoda tych zwierząt które teraz giną, gineły i będą ginąć w rzeźniach, niż Żydów... Bardziej potępiam rzeźników, i ty wszystkich zabójców którzy obdzierają na żywca zwierzęta, niż Hitlera choć zabił tylu ludzi...

Zabijają, bo jest na to zapotrzebowanie. Bardziej winni są ci, którzy stwarzają popyt na produkty z ciał zwierząt.

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/09/2006 8:50 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca