Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co o osobie wpisanej wyżej twierdzi osoba wpisana niżej  

Strona 11 / 13 Wstecz Następny
kamma
stały bywalec

Jest młodym, bystrym i dobrym człowiekiem, który nie potrafi (nie chce?) docenić swych niewątpliwych zalet.
Ma na pieńku z życiem. Jest oderwany od tzw. rzeczywistości.

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2006 3:42 pm
siwcia
stały bywalec

Kamma,szalenie inteligentna, miła i sympatyczna osóbka, z ogromnym bagażem doświadczeń, zawsze dobrze doradzi;) Mega pozytyw 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2006 5:12 pm
waszakicia
stały bywalec

ritch a Ty kiedy mi na maila odpiszesz co? 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 12/12/2006 5:14 pm
Asia
 Asia
bywalec

Ooo matko no rzeczywiscie ,ale gapa ze mnie...myślę o jednym, a pisze o czymś innym 😛
A teraz to już Blanka...Spostrzegawcza ,bystra i inteligentna osóbka:) very spox 🙂 zajebista babka 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 17/12/2006 1:40 am
Koniara
stały bywalec

No, Asia jest fajna, miła i w ogóle. Zabiegana chyba :D:D:D I koniki tez chyba lubi.
Pozdrawiam

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/12/2006 12:16 am
Krusto
bywalec

No tu mnie jeszcze nie było 🙂 Przyłączam się do zabawy..

Koniara, sympatyczna i miła osóbka, kocha zwierzęta co świadczy o pobycie na tej stronie 🙂 , wydaje mi się, że jest bezpośrednia, posty czyta się przyjemnie no i najważniejsze ma jednego dreda 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2006 10:38 pm
Blanka
bywalec

Krusto...czlowiek o szerokich horyzontach...spontaniczny, lubiany, udzielajacy sie na kazdy temat:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/12/2006 11:19 pm
EvilOne
stały bywalec

Ach Ritch, Ritch...
inteligenty facet który nie ogląda tv i którego nudzi i nie bawi wszechobecna nagość i seks wciskany gdzie sie da. Mój człowiek!!!

A jaki gust muzyczny... i nawet popiera moje zdania ze placki ziemniaczane rulez... ideał:)

Nie kieruje sie ściśle określonym zasadami żywieniowymi, bo wie, że jest ich tyle i że często są sprzeczne tak że najlepiej kierować sie swoim organizmem...

Jak sobie jeszcze coś przypomne, dopisze:)

Acha.... i na mleko sojowe kiedyś wyskakujemy:) ewentualnie na 6 browarów:)

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2006 12:35 am
EvilOne
stały bywalec

pechowa kobita, która nie ma czasu na czytanie książek, oglądanie filmów itd. bo 2 h dziennie spędza w pks-ie dojeżdżając do szkoły. Pewnego dnia zabije ją kac.

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2006 12:37 am

Energiczna, pełna pomysłów kobitka (: Kojazy mi sie z hasłem Carpe Diem. Kozysta z zycia (nie zabijając innego ^^). Nie owija z bawełne, całkiem bezpośrednia, co mi sie bardzo podoba. Pozdrawiam serdecznie!

koskaan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2006 12:56 am
Krusto
bywalec

A co tu dużo pisać, jest z Tomaszowa, a wiadomo, że ludzie z Tomaszowa są zajebiści 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2006 12:11 pm
Krusto
bywalec

no więc.. od razu wiadomo, że swój. lubi browar i to nie w małych ilościach(chyba) stoi twardo męską stopą na ziemi..niestety cierpi na bezsenność ale nie wpływa to chyba za bardzo na jego relacje miedzy ludzkie 🙂 Myśli, że ma konkurencje ale się myli 😛 😀

Oby więcej takich na forum 🙂 :drink:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2006 1:28 pm
EvilOne
stały bywalec

oooooooo.... Tomaszów to blisko Piotrkowa:) a widzicie, jaki ten świat mały??
Jak już można było wcześniej sie dowiedzieć-jak wszyscy z Tomaszowa jest zajebisty:D
a tak naprawde-mądry facet, w ogóle dziekuje za pomoc z garam masala:D
i pozdro:*

hide and seek

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2006 1:39 pm
Krusto
bywalec

Mało tego, że mieszka blisko to jeszcze lubi wypić 😀 Git kobitka, ciekawie pisze, miło się czyta, pozytywnie nastaiwona, ba pozytywnie i imprezowo nastawiona do życia(domysły 🙂 )
I cieszę się, że mogłem pomóc 😀
Pozdrawiam..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/12/2006 2:17 pm
Olaaa
bywalec

Krusto hmm... Nietuzinkowy facet 😀 o niebotycznej muskulaturze ^^ Lubi piwko i nie pogardzi też innymi trunkami... Jestem przekonana, że albo uprawiasz jakiś ekstremalny sport [szachy, brydż etc... - nie no, żart ^^] albo słuchasz jakiejś muzy takiej hym... no nie wiem jak to określić ale w każdym razie niecodziennej :]

To bardziej zabrzmiało jak słowa medium czy wyroczni, heheh ;]

A poza tym uważam, że jesteś fajnym ziomem, nastawionym do świata pozytywnie, fajnie się czyta twoje wypowiedzi, mądrze prawisz i wiele wnosisz do rozmowy ;]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/12/2006 1:13 am
Strona 11 / 13 Wstecz Następny
  
Praca