Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

co o osobie wpisanej wyżej twierdzi osoba wpisana niżej  

Strona 9 / 13 Wstecz Następny
Wiejka
stały bywalec

O qrczę..:D..Bardzo analityczna osóbka..:)...I uważam też, że bardzo inteligentna..:)...Posiadajaca oryginalne zainteresowania..niestety jako, ze nowa jest niewiele mogę powiedzieć..:).Ale na pewno ma swoje zdanie i go będzie bronić..:).

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2006 10:25 pm

Stworzonko wygadane... ekspresyjne (poznaje po interpunkcji)
Mowi duzo kłóci się nie pozostaje neutralne... emocjonuje sie.
To o Wiejce. (:

acha i pozytywne- jak tu weszlam po raz pierwszy to uderzyla mnei taka pozytywna energia.

[edytowane 18/11/2006 od ptakbezglowy]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 18/11/2006 10:33 pm
waszakicia
stały bywalec

Chyba raczej doświadczony wege.
Raczej mila osoba. Wie co mówi.
Dobrze interpretuje innych 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/11/2006 5:07 pm
joasiotek
bywalec

fajny ma awarek, ale chyba raczej nie pasuje do niku. Fajna dziewczyna i nie siedzi cały dzień przy kompie (o co podejrzewam niektórych tutaj). Ciężko mi napisać o niej dokładniej, bo raczej słabo ją znam. Chyba jest nowa, ale głowy nie daję.

<A HREF=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/11/2006 5:45 pm
Wiejka
stały bywalec

O:)!!!Zakochany jegomośc, który nie odp.na maile...:D..ALe bardzo sympatyczny...lubięgo za swoje poglądy..:).I dzięki takiej jakby niezależności i odrębności, którą wydaje sie stwarzać(ale to w pozytywnym znaczeniu:)), bardzo go lubię.Poza tmy wypowiada się bardzo sensownie na wiele istonych tematów:).Ogólnei baardzo symaptyczna osóbka:D...

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/11/2006 9:09 pm
waszakicia
stały bywalec

ritchowi chciałam podziękować za komplement, jest mi bardzo miło 🙂

A o Wiejce mogę napisać tyle że jest bardzo sympatyczną osobą. Ma bardzo sensowne wypowiedzi. Jest wesoła i ma przepiekny awatar przy niku 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/11/2006 9:16 pm
Jyoti
rozmówca

No to teraz mam okazje na rewanżyk 🙂

Wiejka.... serce ma na dłoni.....chcialaby wszystkich uszczęśliwiać... doskonale zna wartość życia.......

Nawet kiedy jest smutna, to potrafi zaprzyjaźnić się z tym smutkiem..... a potem za dotknięciem magicznej różdżki przemienia go w radość..... 🙂

All living beings are my self

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/11/2006 9:21 pm
Jyoti
rozmówca

o kurcze, spóźnilam sie.... 🙁 chyba za długo myślałam 🙂

waszakicia, a moze nasza kicia 🙂 jak przystało na kociaka, uwielbia pieszczoty.....
...... ale mruczy tylko dla wybrańca swego serca.........

All living beings are my self

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/11/2006 9:24 pm

Waszakicia ma w avatarze logo jednego z genialniejszych zespołów rockowej muzyki na Ziemi. Dla mnie to wielki plus. I podobaja mi sie Twoje wypowiedzi (;

koskaan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/11/2006 11:56 pm
siwcia
stały bywalec

Ciekawa, inteligentna i milutka osóbka;)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/11/2006 2:53 pm
Asia
 Asia
bywalec

Myślę,że to miła,sympatyczna dziewczyna,ma spoko poglądy, no i była ( jest...??) napewno piekna blondyneczką 🙂 ogólnie jest ok 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/11/2006 5:05 pm
waszakicia
stały bywalec

Sprawia wrażenie fajnego faceta. Zabawny ale czasem i poważny.
Chyba jest zabiegany bo nie ma czasu na odpisywanie na czyjeś meile.
Ten jego avatar nadaje mu pewną osobowość...
Jakoś go sobie wyobrażam...;P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2006 11:16 am
Wiejka
stały bywalec

PS Wiejka, niedługo Ci odpiszę, ale widzę u Ciebie ostatnio też ciężko z tymi mailami.... 🙂

Mówiłam, zę miałam problemy techniczne..:P..To po pierwsze, a po drugie...ostatnio zalatana jestem..:P..Ale liczy sie, ze odp.:P..Czyli pamiętam..:P.

A Waszakicia...jest bardzo interesując osóbką, udziela ciekawych odpowiedzi...Imozesię już powtórzę, ale tez uważam, ze Twój avek trochę Cię opisuje..:P..Ale w sumie one to po trcohu każdego z nas opisują..:P.Ale ogólnie myślę, ze jetseś osobą do pogadania na każdy temacik..:P
Pozdrawiam!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/11/2006 4:17 pm
Wiejka
stały bywalec

pozorny wyglad osoby zrównważonej..:D?Czemu pozorny:P???

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/11/2006 11:12 pm
Owo
 Owo
bywalec

Muszę przyznać, że też mnie to zastanowiło... Jak dla mnie, Wiejka jest taka jaka jest, nie stara się stworzyć pozorów... Zresztą, jeśli mam rację - nie miałaby ku temu powodu 😉 Jest jednym z moich ulubionych forumowiczów.
Zastanawiam się tylko, jaki tytuł jeszcze został jej do zdobycia - czyli czy jest coś ponad Forumowym Expertem 😉 Bo jak jest, to ona na pewno go osiągnie 😛

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/11/2006 6:47 pm
Strona 9 / 13 Wstecz Następny
  
Praca