Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

społeczeństwo  

Strona 2 / 2 Wstecz
siwcia
stały bywalec

Logan dlaczego uważasz, że osoby wypowiadajce się na ten temat nie mają bladego pojęcia o tym co piszą? Lepiej przeczytaj dokładnie te wypowiedzi to nie są inf. wyssane z palca 😮 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2006 10:54 am

Trzeba [...] na począku przekonać, że np. pomoc bezdomnym czy tolerowanie innych przynosi wielkie korzyści. Trzeba to ułatwiać. No "trzeba" - mówię to w formie bezosobowej, ale tym powinien zająć się rząd.

no tylko, że nasz rząd zajoł się sądem ostatecznych (lustracją) 😀 😀 😀

moim zdaniem na pierwszy plan wysuwa się STRACH i on jesst motorem większości sprzeciwów!

a to się wg mnie łączy z tym właśnie z brakiem świadomości. przecież nikt nikogo nie zmusza do pracy z trudnymi ludźmi - tym zajmują się ludzie którzy tego chcą. trzeba tylko dać do zrozumienia ludziom, że dajmy na to taki ośrodek, nie stworzy zagrożenia. tak, żeby ludzie czuli się bezpiecznie w jego sąsiedztwie. no i tu przydałaby się pomoc rządu, ale to wiązałoby się z tym, że trzeba by było oderwać rządzących od bardzo istotnych kwestii takich jak oczyszczenie życia poitycznego z byłych agentów, prowadzenia permanentnej akcji wyborczej czy też innych spraw bardzo ważnych i niesamowicie wpływających na życie wyborców 😡

Zastanówcie się co piszecie i jakie kazdy z was miał doświadczenia z ludźmi o których pisze

mam spore doświadczenie z ludźmi o ktorych piszę. ciągle się uczę, ale nie mogę powiedzieć, że piszę o czymś o czym nie mam zielonego pojęcia 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 02/11/2006 1:41 pm
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca