Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

a pod choinkę chciałbym/chciałabym...  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
Admin
stały bywalec

No, przyszedł czas, by po roku odświeżyć ten temat 😛

To może ja skromnie zacznę.

Z rzeczy materialnych chciałbym coś takiego jak tu: http://www.rockserwis.pl/ProductPresentationForm.php?ProductID=79424
W sumie "mikolaj" został już poproszony, więc to nie problem.

Z niematerialnych... hmm... uśmiech Kasi 😉

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2006 8:08 pm
wrobel
bywalec

ja chce to co w tamtym roku czyli... forse 😛 Zbieram kase na nowy bass:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2006 8:47 pm
kamma
stały bywalec

A ja w tym roku nie chcę niczego... Od kilku tygodni towarzyszy mi cudne poczucie, że mam wszystko 🙂
No, ale miłą i kochaną książką to bym nie pogardziła;)
Taką, która z każdym akapitem wciąga coraz bardziej, pełną cudnych postaci, radosną i magiczną! Taką, która pozwoliłaby mi się oderwać od naukowego bełkotu:P

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2006 8:58 pm
Koniara
stały bywalec

Ja bym chciała hm... dużo tego jest, no ale te takie co bym najbardziej chciała to pudełko na stroiki i wyciory to esa od fagotu to moje marzenia. 3 lata gram na tym samym instrumencie nawet go do naprawy nie daje a szczotki mi sie rozwalaja. Chciałabym jeszcze dostać, no hm... kurcze mnustwo jest tych rzeczy. Ale najważniejsze żeby było miło, wesoło no i zeby mi nei wciskali ryb bo znowu zepsuje te święta!
Miło to będzie ale tylko u jednej babci. Druga pewnie znowu zaczenia nawijać żebym zrezygnowała z muzycznej. tak jest na okrągło. omg, kiedy oni mi wreszcie dadzą spokój?!
Pozdrawiam i zycze wesołych świąt 😉

Czy wykonując wyrok na mordercy nie popadamy w błąd, jak dziecko, co bije krzesło, o które się uderzyło?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2006 9:50 pm
Wiejka
stały bywalec

O..Widzę, żaAdmin Curowców lubi...:P...Ja mam chyba całą kolekcję ich płyt...naprawdę sporo tego jst:p..
A na świeta..zamówiłam sbie dosć droga książkę z bilogii i tam jeszcze jakieś o koniach..:P.Apoza tym MP3:)...I tyle...A dodatkowo chce odpcząć..Bo mam już urwanie głowy..a w świeta znajdę czas na przeczytanie wszystkich książek, ktre mi sie nagromadziły..:)..juz niedługo:D!!

Życie nie jest ani lepsze ani gorsze od naszych marzeń...Jest po prostu inne..

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2006 10:46 pm
Admin
stały bywalec

O..Widzę, żaAdmin Curowców lubi...:P...Ja mam chyba całą kolekcję ich płyt...naprawdę sporo tego jst:p..

Wiem, też mam wszystko, oprócz tego, co podałem powyżej 😎

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/12/2006 10:52 pm
euridice
stały bywalec

śnieg... dużo, dużo, dużo i jeszcze więcej śniegu...
żeby było biało - wszystko i wszędzie - cicho i spokojnie i takie duże płatki leciałby z nieba...
prosze...

animals are my friends and i don't eat my friends || GO VEGAN!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2006 12:07 am
Reiha
stały bywalec

a ja...ja mam urodziny tuż przed Gwiazdką więc z prezentami róznie bywa... Ale, jeśli chodzi o Gwiazdkę - od mamy dostanę komplet dvd z anime z jedną z moich ulubionych serii - nie dojdzie na święta, bo z daleka jedzie, ale i tak bardzo się cieszę. Chciałabym też dostać pierwszą płytę Normalsów [dziś mój ukochany dał mi w ramach wczesniejszego prezentu ich drugą płytkę :] i może książkę Diabeł ubiera się u Prady. Dziś w Empiku spodobał mi się też zestaw do chińskiej kaligrafii i wspaniały album o gejszach i przypowieści japońskie.

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2006 1:27 am
TAO
 TAO
bywalec

Dla mnie to kolejny przykład wielkiej systemowej głupawki, te prezenty. Nawet ludzie, którzy są wojującymi ateistami obchodzą święta przez wzgląd na prezenty, itd...

Śmieją się z Jezusa, ale obchodzą jego urodziny!!

Spytałam się gdzies w innym temacie z jakiego powodu dajecie innym te prezenty, albo z jakiego powodu chcecie je otrzymywać?

Ciekawa sprawa 😉

[edytowane 13/12/2006 od TAO]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2006 1:54 am
Reiha
stały bywalec

na oba pytania odpowiedź jest ta sama - bo lubię. Lubię je dawać i lubię otrzymywać. Moglibyśmy ustalić z rodziną inny umowny dzień dawania prezentów, ale skoro jesteśmy przyzwyczajeni do tego, to dlaczego mielibyśmy to zmieniać?

Don't let me detain you.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2006 2:17 am
wrobel
bywalec

wydaje mi sie że większosć ludzi podchodzi tak do tej sprawy, ludzie nie przeżywają swiąt jako narodzenie Jezusa itp. 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2006 4:36 pm
punk
 punk
forumowicz

najpierw to chce wyzdrowiec wkońcu 😛 fajny by był bilet na jakiś super koncert albo jakiś mega długi szalik 😛 ..ja tylko chce skrawka wolności ....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2006 4:48 pm
punk
 punk
forumowicz

najpierw to chce wyzdrowiec wkońcu 😛 fajny by był bilet na jakiś super koncert albo jakiś mega długi szalik 😛 ..ja tylko chce skrawka wolności ....

ja ani moja rodzina niejestesmy katolikami ale obchodzimy Boże Nardodzenie wynika to chyba z tego ze reszta rodziny jest katolikami i nas zapraszają prawie zawsze na święta .

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2006 5:02 pm
TAO
 TAO
bywalec

wydaje mi sie że większosć ludzi podchodzi tak do tej sprawy, ludzie nie przeżywają swiąt jako narodzenie Jezusa itp. 😛

Tak, zdecydowana większość...

Niestety jest to jedynie przykład ciężkiej choroby społeczeństwa, zwanej schizofrenią. Obchodzenie urodzin kogoś w kogo się nie wierzy.

Inny przykład takiej schizofrenii to rzekoma miłość do zwierząt, polegajaca np. na tym, że można jednocześnie kochać i zjadać zwierzątka...

Sorki za psucie miłej atmosferki
😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2006 5:09 pm
obłudna
bywalec

to jest juz chyba zbyt gleboko zakorzeniona tradycja

ja co roku mowie najblizszej rodzinie, zeby mi nie kupowali prezentow, bo nie obchodze swiąt
a i tak dostaje
'bo to taka tradycja'

ciekawe ile razy jeszcze bede ich prosila zeby mi nie kupowali prezentow 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/12/2006 6:26 pm
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca