Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Woodstock, kto jedzie?  

Strona 1 / 2 Następny
mayinka
forumowicz

😛 aaaaaaaa!!!!!! :hiya: woodstock 3-4 sierpnia ej zieloni zbierzmy się i jedzmy razem, może by tak wioske zielonych na woodstocku wychodować 🙂 ja już stopuje za 8 dni 28 lipca bo juz niemoge wytrzymać, niektórzy hardcorowcy są miesiać wczesniej hehehehehehe 😀

''Jestem wielkie dziecko słońca, nitk mnie nigdy nie rozumie do końca. Chodze zawsze własną droga i wspóczuje tym co tak niemogą'' 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2007 1:45 pm
tru
 tru
stały bywalec

jedzie trochę osób 🙂
tak, można by się jakoś spotkać

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2007 4:54 pm
mayinka
forumowicz

:hiya: nooooooooooooooo i zrobić bigaśną zieloną flage i warzywami czy jakoś tak fajnie zeby byla wypasiona i widoczna z daleka hehehehehehe kurde no ja niemam talentu do malowania tylko do wymyslania 😛

''Jestem wielkie dziecko słońca, nitk mnie nigdy nie rozumie do końca. Chodze zawsze własną droga i wspóczuje tym co tak niemogą'' 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/07/2007 5:02 pm
waszakicia
stały bywalec

A jak tam dotrzeć? A jakbym przyjechała wcześniej to gdzie ja się zatrzymam? a moge se wziąć koleżankę nie wegetariankę? Hhehe Fajnie by było z wami pojechać. To niezły pomysł mayinka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2007 2:34 pm
tru
 tru
stały bywalec

naszakicia - http://www.wosp.org.pl/przystanek/2007/

tu masz informacje jak dotrzeć
gdzie się zatrzymać ? w namiocie na trawie. rozbijasz gdzie chcesz. albo w dużym namiocie u krisznowców jak ktoś nie ma swojego, albo na sianie - wszystko przetestowane 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2007 4:28 pm
Ktosiek
stały bywalec

Hehe, mam nadzieje napotkac na calkiem spora wege-wioske 😉
Niestety, z przyczyn naturalnych i niezaleznych ode mnie, bede zmuszona spac w najblizszym hotelu (dostep do lazienki i mozliwosc czestego mycia sie bez kolejek), wiec nie bede mogla was wspomoc ( przynajmniej namiotem 😉 ).
Jednak widok tlumu ludzi wokol 'bigasnej zielonej flagi z warzywami czy jakos tak' napewno poprawilby mi humor 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2007 5:24 pm
Wilczycaaa
forumowicz

Ja może pojade na woodstock, hehe w koncu musze tam być skoro ma grać sam Type o Negative 🙂 Może jakieś spotkanko, trzeba sie spotkac całą wege ''rodzinką'':> fajnie by było:>

The forest whispers my name...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2007 10:11 pm
Ktosiek
stały bywalec

Pewnie i tak wielu z nas sie spotka w wiosce Krishny (chocby ze wzgledu na weganskie jedzonko 😉 )

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/07/2007 10:57 pm
Kejuw
forumowicz

Nie polecam spożywać tego po paru piwach ale żarcie jest przednie co wy o tym sądzicie?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2007 2:53 am
Kejuw
forumowicz

Ludzie jestem tu nowym, pozdrawiam Ktoska

[i] Skoro nowy to witam i od razu spieszę udzielić pewnej rady o charakterze technicznym - na przyszłość lepiej używać opcji "zmień", gdy chcemy dopisać coś do swojego poprzedniego posta, będzie bardziej przejrzyście na forum ;)[/i]

[edytowane 21/7/2007 przez Admin]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2007 2:55 am
mayinka
forumowicz

😛 aaaaaaa!!!!!!!! już za 6 stopuje na woodstock!!!!!!! :hiya: jak by ktoś był z wioski ''zielonych'' też wczesnie to niech da znac na komurkie 😉

''Jestem wielkie dziecko słońca, nitk mnie nigdy nie rozumie do końca. Chodze zawsze własną droga i wspóczuje tym co tak niemogą'' 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/07/2007 2:25 pm
mayinka
forumowicz

😛 zmiana planów jutro jade na woodstock ale pierw nawiedze poznan mmmmmm ktoś stopuje 26rano z poznania na woodstock??? dostalam niusa ze duzo ludzi juz jest na woodstocku hehehehehehehe

''Jestem wielkie dziecko słońca, nitk mnie nigdy nie rozumie do końca. Chodze zawsze własną droga i wspóczuje tym co tak niemogą'' 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2007 4:35 pm
czarna
bywalec

Ja właśnie wrocilam z Jarocina i tez sie wybieram na WOODSTOCK byloby czyms pieknym gdybysmy sie tam spotkali .Mysle ze ma to wielkie szanse my Jarocinie zorganizowalismy spotkanie HEY_A z fanami z forum i to bylo cos pieknego niesamowite przezycie,dobrze by bylo aby ustalic o ktorej i gdzie sie zbierami wziac materialy potrzebne do zrobienia flag i BEDZIE BOSKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Live and let live!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2007 5:57 pm
mayinka
forumowicz

😀 noooooooooooo wyczesana w kosmos będzie jazda!!!!!!! moje gg 6664579 wejdz podam ci numer komurkowaty :hiya:

''Jestem wielkie dziecko słońca, nitk mnie nigdy nie rozumie do końca. Chodze zawsze własną droga i wspóczuje tym co tak niemogą'' 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2007 8:32 pm
Ktosiek
stały bywalec

Nie wiem czy wiecie, ale ponoć to ma być ostani Woodstock w takiej formie 🙁
(a mój dodatkowo pierwszy i ostatni).

http://cia.bzzz.net/tegoroczny_przystanek_woodstock_ostatni#comment

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/07/2007 3:10 am
Strona 1 / 2 Następny
  
Praca