Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kim chcecie być w przyszłości  

Strona 4 / 14 Wstecz Następny
Stanisław
weteran forum

ja pewno zostanę szamanem i pustelnikiem - tylko muszę trochę grosza odłożyć 😛

A po co Ci pieniądze. Zbudujesz sobie jakąś chatkę z gałęzi i będziesz się żywił tym co znajdziesz na pustyni. A szamanem zostaje się poprzez nauki u czarownika i pewnie musiałbyś zamieszkać w jakimś plemieniu indiańskim. Tam zdobędziesz odpowiednie nauki i doświadczenie jak zostać szamanem. Życzę Ci powodzenia. 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 8:40 pm
Ktosiek
stały bywalec

Ojej, rajcowało mnie to jakiś czas 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 10:10 pm
pontonica
bywalec

🙂 zawsze myslalam, ze jak nie zdam na studia to zostane pustelnikiem 😛 to pokrzepiajace, ze zawsze ma sie jakas alternatywe 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 10:30 pm

hehe fajne;-) a moze pozbieramy sie wszyscy do kupy i stworzymy fundacje ochrony praw zwierzat?:-p cala polska na ratunek futrzakom;-)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 11:13 pm
Stanisław
weteran forum

Ja już się zapisuję do tej fundacji. A składki będziemy płacić ? 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/08/2008 11:58 pm

stanislaw niestety musimy zeby utrzymac fundacje:-p ale ty sie ze mnie smiejesz a ja naprawde bym chciala zeby taki pomysl byl realny do spelnienia :-)tyle nas tu jest moglibysmy wiele zdzialac nie sadzisz?:-p

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2008 12:20 am
velvet
bywalec

a ja w przyszłości chciałabym być aniołem, najlepiej niewidzialnym i takim którego praktycznie nie ma:)

velvet

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2008 12:42 pm
Sagamore
stały bywalec

A po co Ci pieniądze. Zbudujesz sobie jakąś chatkę z gałęzi i będziesz się żywił tym co znajdziesz na pustyni. A szamanem zostaje się poprzez nauki u czarownika i pewnie musiałbyś zamieszkać w jakimś plemieniu indiańskim. Tam zdobędziesz odpowiednie nauki i doświadczenie jak zostać szamanem.

kaska musi być na moje przyszłe bachorki, wiadomo jak tatuś wyjedzie w skały to te będą musialy coś jeść 🙂
Ja zawsze byłem samoukiem - 10 lat na pustkowiu i może stanę się również szamanem, taki plan heheh
pzdr

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2008 2:09 pm
Stanisław
weteran forum

stanislaw niestety musimy zeby utrzymac fundacje:-p ale ty sie ze mnie smiejesz a ja naprawde bym chciala zeby taki pomysl byl realny do spelnienia :-)tyle nas tu jest moglibysmy wiele zdzialac nie sadzisz?:-p

Motylek, żeby stworzyć fundację FOPZ (Fundacja Ochrony Praw Zwierząt) musimy zapoznać się jakie mają prawa zwierzęta i czy są one konstytucyjnie zagwarantowane.
Trzeba się też zastanowić na czym polegala by praca takiej fundacji czyli w jaki sposób chroniła by ona prawa zwierząt i pilnowała ich przestrzegania. Jak Ty to sobie wyobrażasz ? 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2008 3:51 pm

stanislawie trudna sprawa ale przeciez wszystko jest do zrobienia;-)czasem marzenia sie spelniaja trzeba tylko nad tym popracowac.wiem ze to nie takie proste ale przeciez fundacje ktore juz istnieja tez musialy od czegos zaczac:-)czy twoim zdaniem moje wyobrazenia sa zbyt dziecinne?ahh nawet nie wiesz jaka to by byla piekna sprawa nie chce sobie odbierac marzen:-(

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2008 6:12 pm
Stanisław
weteran forum

Ależ Motylku, Twoje marzenia są piękne i godne aby je zrealizować, ale musisz zrobić rozpoznianie jakie poczynić pierwsze kroki do realizacji celu. Tu masz podstawowe rzeczy, ktore musisz spelnić aby założyć fundację w Polsce.:
http://pl.shvoong.com/law-and-politics/law/169664-jak-za%C5%82o%C5%BCy%C4%87-fundacj%C4%99/.
Najlepiej by było, gdybyś skontaktowała się z kimś, kto już taką fundację założył i pokierowałby Cię krok po kroku jak to zrobić. Pozdrawiam 😎

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2008 7:03 pm
agata18
bywalec

arabskim " terrorystą" ...

lady vegan

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2008 7:13 pm

dziekuje stanislawie:-) zapoznam sie z informacjami i postaram sie zrobic wszystko zeby moje marzenie sie spelnilo:-)nawet jezeli mi nie wyjdzie to przynajmniej nie bede miala sobie za zle ze nawet nie sprobowalam:-)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2008 9:01 pm
StellaArtois
weteran forum

motylko, a może lepiej stowarzyszenie? wtedy jest się mniej ograniczonym przez władze?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2008 9:59 pm

fasolencja tez o tym myslalam ale trzeba do tego minimum 15 czlonkow wiec musialabym ich znalezc:-p ale podobno to jest prostsze pomysle nad tym:-)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2008 11:06 pm
Strona 4 / 14 Wstecz Następny
  
Praca