Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Akcja "Kocham mięso"  

Strona 3 / 3 Wstecz
vegesmile
bywalec

To było ekstremalnie pie******ęte... Front Wyzwolenia Warzyw? Mi się wydaję czy to tylko takie odwracanie uwagi od siebie... Czy to oznacza, że zwalając na nas winę, czują się winni?

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2008 1:22 am
adamrozew
stały bywalec

Witajcie
Tak naprawdę szkoda czasu na zajmowanie się tym tematem, ale siedze w pracy na dyżurze, mam chwilę spokoju więc poswięce te minuty na odpowiedż
Kochani :):)
1.Nie warto zajmować się tą stroną, bo używa tzw "łaciny" nie mającej nic wspólnego z Owidiuszem. Nie wiem ja wy ale, ja osobiście na to jestem szczególnie uczulony i generalnie nudzi mnie rozmowa z osobami którzy pewnych słów używają jak przecinka
2.Dyskusja na tym poziomie do niczego nie doprowadzi bo jakie może być zbliżenie stanowisk. To jest tak jak układ binarny "zero-jedynkowy", albo się je mięso albo się go nie je
3. Tu oszczędzę adminowi pamięci na serwerze - nie będę się powtarzał i zapraszam wszystkich do mojego postu w dyskusji o tolerancji
4. Czy nie lepiej pogadać np. o ksiązkach, filmach czy po prostu o tym co lubimy lub z czym chcemy się podzielić z innymi.
5.Może to zabrzmi zbyt lukierkowo, albo banalnie ale ten Świat naprawdę jest piękny i szkoda dyskutować z oszołomami
Pozdrawiam
Adam

[edytowane 14/8/2008 przez adamrozew]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 15/08/2008 1:56 am
Strona 3 / 3 Wstecz
  
Praca