Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Cytaty i aforyzmy na każdy dzień 🙂  

Strona 4 / 8 Wstecz Następny
rubia
forumowy expert

Ten temat nie jest odpowiedni do takiej rozmowy. Po prostu zamieściłem cytat, który mi się spodobał i tyle.

[b]Ludzie byli dawniej bliżsi sobie. Musieli. Broń nie niosła daleko.[/b]

OK

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2008 11:22 pm
pawel747
bywalec

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Albert Einstein

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2008 11:23 pm
rubia
forumowy expert

🙂 Bardzo lubie ten cytat, Pawle 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2008 11:27 pm
Deleted
forumowy expert

[b]Po prostu jedź tą drogą dopóki cię nie rozpieprzą.[/b] 😀

Opis: Instrukcje dla oddziału rozpoznania, gen. George Patton

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2008 11:38 pm
StellaArtois
weteran forum

nie potrafię pojąc, po co to ciągłe afiszowanie się z uwielbieniem do wojska i militariów? skoro tak Ciebie to fascynuje to dlaczego po prostu nie poszedłeś jeszcze do woja?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 25/11/2008 11:58 pm
adamrozew
stały bywalec

Cytat " W takim razie witaj w klubie, Adamie Koty po prostu uwielbiam,kochał je też mój tata. Ten wdzięk, inteligencja, niezależność! Coś pieknego! Cieszę się, że na tym forum są nie tylko "psiarze"

Rubia dla mnie koty (i wszystkie kotowate:)) to jest pewnego rodzaju szczyt ewolucji:)
uwielbiam je za to ze są niezalezne i zarazem pragnace czułosci i dotyku, z jednej strony są drapieżnikami a z drugiej strony sa bardzo delikatne Ponadto patrząc na kota w ruchu to jest czyste piękno i poezja Nie wyobrazam sobie obecnie domu bez kota.:)
Dla admina: Przepraszam, za off top ale nie do konca oto cytat:
"Najmarniejszy kot jest arcydziełem. "
Leonardo da Vinci

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2008 12:06 am
Deleted
forumowy expert

fasolencja - Z kilku powodów:
a) jestem jeszcze za młody
b) mam wadę wzroku
c) alergia
Wniosek : dostane kategorie D, albo E. Zresztą, czy ja coś mówie, jak wy zamieszczacie tutaj swoje ulubione cytaty czy aforyzmy dot. np. wegetarianizmu, życia, jakiegoś waszego hobby? Nie. Proszę się więc odzajączkować ode mnie, będę wdzięczny 😉

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2008 3:52 pm
Loviisa-chan
stały bywalec

"Nie jest najważniejsze, byś był lepszy od innych. Najważniejsze jest, byś był lepszy od samego siebie z dnia wczorajszego"
- Mahatma Gandhi

"Nawet tysiącmilowa podróż zaczyna się od jednego kroku"
- Laozi

Podobają mi się : >

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2008 5:55 pm
StellaArtois
weteran forum

fasolencja - Z kilku powodów:
a) jestem jeszcze za młody
b) mam wadę wzroku
c) alergia
Wniosek : dostane kategorie D, albo E. Zresztą, czy ja coś mówie, jak wy zamieszczacie tutaj swoje ulubione cytaty czy aforyzmy dot. np. wegetarianizmu, życia, jakiegoś waszego hobby? Nie. Proszę się więc odzajączkować ode mnie, będę wdzięczny 😉

och i ach, jakaż szkoda 😉
nie, nie "odzajączkuję się", zwykłam mówić to, co myślę 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2008 10:17 pm
Deleted
forumowy expert

Ależ proszę bardzo, chodzi mi tylko o to, żebyś się mnie nie czepiała 😉 . Szkoda dla mnie wielka, ale cóż zrobić? I żeby nie było, że to spam, to zamieszczam kolejny tekst gen. Pattona specjalnie dla fasolencji, którą z tego miejsca pragnę serdecznie pozdrowić. 😉

[b]Jest jedna wspaniała rzecz, którą będziecie mogli powiedzieć po tym jak ta wojna się skończy i gdy wrócicie do domów. Będziecie wdzięczni, gdy za 20 lat będziecie siedzieć przy kominku z wnukiem na kolanie, wnuk zapyta co robiliście w czasie tej wielkiej II wojny światowej, a wy nie będziecie musieli zakasłać, przestawiać wnuka z kolana na kolano i mówić "Cóż, twój dziadek przerzucał łopatą gówno w Luizjanie". O nie! Będziecie mogli spojrzeć mu prosto w oczy i powiedzieć: "Synu, twój dziadek walczył wraz ze wspaniałą Trzecią Armią i cholernym sukinsynem nazwiskiem George Patton".[/b]

[edytowane 26/11/2008 od Ensifer]

=

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/11/2008 10:46 pm
JAGA
 JAGA
forumowy expert

"czym jesteś w granicach tego co możesz" (nie wiem czy zacytowałam poprawnie). Myśl jest Karla Jaspers'a, a krąży wciąż w mojej głowie z tego powodu, iż muszę dokonać jej analizy na "1 stronę drukiem znormalizowanym, ni mniej, ni więcej" (wymogi pani dr). Słowa naprawdę dają do myślenia... tylko nie potrafię tego "ubrać" w słowa i przelać na papier 😮

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2008 3:23 pm
Filomena
bywalec

moje dwa ulubione:

" Pewien mędrzec bił zawsze pokłony władcy w ten sposób, by móc pokazywać równocześnie tyłek jego sługusom" (St.J. Lec)

"Im kto większym jest filozofem, tym trudniej mu odpowiadać na głupie pytania prostaków" (to z "Quo vadis" Sienkiewicza)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/11/2008 7:31 pm
Fatty
weteran forum

Kawałek tekstu zespołu Raz Dwa Trzy:

"Jestem jednostką zdolną do wszystkiego
i niczego więcej"

Jakoś tak, daje mi ten cytat pozytywnego kopa 😀

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2008 1:12 am
rednoska
forumowicz

"Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta"

im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzeta

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2008 9:28 pm
Filomena
bywalec

"Leżę na łące.
Nikogo nie ma: ja i słońce.
Ciszą nabrzmiałą i wezbraną
napływa myśl:
to pachnie siano...
Czy nie za wiele mi, że jestem?"
(K.Wierzyński)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/12/2008 9:35 pm
Strona 4 / 8 Wstecz Następny
  
Praca