Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Co studiujecie lub studiowaliście.  

Strona 5 / 8 Wstecz Następny
hipiska
weteran forum

Od października socjologia na UŁ, ale zaczynam żałować, że jednak nie wybrałam psychologii.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2011 3:26 am
Fatty
weteran forum

Toć jeszcze nie zaczęłaś 😛
Nic straconego, po licencjacie z socjologii można iść w kierunku psychologii, więc głowa do góry.

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2011 2:26 pm
hipiska
weteran forum

Wiem, ale jednak czuję pewne niezadowolenie ze swojego wyboru. Zawsze można zmienić po pierwszym roku, tyle, że z dostaniem się na psychologię na UŁ nie jest tak łatwo, w przyszłym roku może być wyższy próg i wtedy będzie kiepsko. Boję się, że po socjologii nie znajdę pracy, wydaje mi się, że psychologia daje większe możliwości. Można też pracować na "własne konto", a zawsze chciałam mieć taki zawód.
W każdym razie-zobaczę co przyniesie pierwszy rok studiów, na razie nie ma co gdybać.

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/09/2011 5:34 pm
Nu91
 Nu91
forumowicz

kosmetologia we Wrocławiu, I rok 🙂

Trochę żałuję że nie mogę studiować dziennie, swojej wymarzonej medycyny i później specjalizować się z dermatologii :((

Przyszła kosmetolog i wielbicielka zioł:)
Kocham i dostaję miłość:) W końcu ona jest najważniejsza

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/03/2012 12:21 pm
zakupoholiczka93
świeżaczek

Od października kosmetologia;) Jeśli się uda:P

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 31/03/2012 12:13 am
killjoy
początkujący

Filologia angielska ^^

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/04/2012 11:54 pm
RekaThora
forumowicz

An, moglabys przyblizyc dietetyke na studiach, gdzie studiujesz i co musialas miec zdane na maturze? Ja niebawem piszę maturę, w maju, jestem przed wyborem kierunku studiów,mysle o zoologii, oceanologii, paleobiologii, paleontologii, ewolucjonizmie, ale wlasnie interesuje mnie tez, choc mniej (ale mysle ze w tym zawodzie latwiej o dobra prace niz w wyzej wymienionych) dietetyka.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2012 10:05 pm
Bellis_perennis
Famed Member

mysle o zoologii

To w ogóle gdzieś jest taki kierunek? Był kiedyś w Wrocku ale jeśli się nie mylę jest już zlikwodowany.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2012 10:24 pm
Daiana
bywalec

Hmm wygląda na to, że jest [url] http://www.zoologia.uni.wroc.pl/index.php?go=studia_st_mgr[/url] chociaż myślałam, że jest tylko coś takiego jak zootechnika, o studiach z zoologii nie wiedziałam.

Ja osobiście w tym roku zdaję maturę (jeżeli mnie dopuści z matmy, bo mam dość duże kłopoty), a na studia chcę iść na ASP do Krakowa na architekturę wnętrz. Zawsze marzyłam o weterynarii, ale doszłam do wniosku, że jednak chcę swoje życie związać ze sztuką. Po tym planuję dodatkowo zrobić studia na kierunku scenografia 🙂

[edytowane 22/4/2012 od Daiana]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2012 10:51 pm
Bellis_perennis
Famed Member

A to dziady 3 lata temu mięli mieć ostatni nabór.

Swoją drogą zootechnika to najgorszy możliwy kierunek dla wegetarianina, nie ma to jak zajęcia w pracowni jakości mięsa albo uczenie się do kolosa jak najlepiej się tuczy prosiaki do uboju 😛 albo co to jest wydajność rzeźna. Ale i tak najlepsze są 'terenówki' do rzeźni :rotfl:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/04/2012 11:45 pm
RekaThora
forumowicz

A wiesz może, bo widzę ze zoologia jest na mgr, można zrobic 1 stopien na innej uczelni, a potem specjalnie na zoologię (skoro nie ma jej nigdzie indziej) przeniesc sie na uniwersytet wrocławski na zoologię?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2012 1:59 am
Bellis_perennis
Famed Member

Ja tak zrobiłam chcąc się załapać na niby 'ostatni' nabór, niestety liczba punktów się nie liczy, najpierw przyjmują swoich, jeśli ich studenci wypełnią wszystkie miejsca to się nie dostaniesz. Mnie tak załatwili 😉 w zamian zaproponowali botanikę (dziękuję za łaskę), rok temu skończyłam biologię zwierząt, podobna i również ciekawa.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/04/2012 1:26 pm
lisek
rozmówca

Archeologia.

[url=http://wydaje.pl/e/magia-owocow]ZOBACZ :)[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/06/2012 3:41 pm
Vegeta169
bywalec

Filologia angielska:) wynik swego rodzaju hobby.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 30/06/2012 5:00 am

Wygląda na to, że jestem pierwszym tutaj chemikiem 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2012 10:57 pm
Strona 5 / 8 Wstecz Następny
  
Praca