Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kącik spamera  

Strona 20 / 24 Wstecz Następny
cienkun
rada starszych

A co nie tak było Erzecie? Wszyscy których znam są ze mną zgodni, że jest super.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2015 1:23 pm
sokół
bywalec

pewnie jest niezła , ale w ciemno jestem w stanie dużo postawić że najlepsza knajpa wege w Polsce to ZŁOTY OSIOŁ w Katowicach , odwiedziłem trochę barów wege i są niezłe, ale muszę stwierdzić że przy ośle to amatorka 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2015 5:45 pm
Fatty
weteran forum

Ja jadłam w rzeszowskim Vegusie - smacznie, ale jak na mnie ciut przydrogo... no i ja mam spory spust, więc tamtejsza porcją się nie najem(a widziałam na fejsie, że niektórzy klienci postulowali o zmniejszenie porcji bo duże 😛 )

Dlaczego dzieci muszą tyle wrzeszczeć i wyć? Nawet jak nie mają powodu. Jeszcze kilkanaście wyjących dzieciaków a sraczki dostanę :/

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2015 7:17 pm
cienkun
rada starszych

Najmniejsze porcje jakie widziałem, to w Vege fit czy Fit & vege, czy jakoś tak, też w Toruniu.
To istny fit dla portfela, żeby tam się najeść...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 20/10/2015 9:08 pm
Fatty
weteran forum

Znowu muszę na wesele... ale jestem już tak zaprawiona w bojach, że nie martwię się o jedzonko 😛 Bardziej się boję niewygodnego obuwia które miażdży mi paluszki i pije w halluksy - ale to jedyne babskie jakie mam. Zdejme je pod stołem ;p

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/10/2015 11:21 pm
Samanya
bywalec

Fatty a tańce? Boso ? 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2015 1:05 am
Oldek
bywalec

A my powinniśmy zdjąć całą dotychczasową klasę polityczną i postawić na Zandberga, by Razem zmieniać Polskę. W końcu w złych butach długo tańczyć się nie da.

[edytowane 22/10/2015 od Oldek]

największym bohaterem jest człowiek, który zamienia wroga w przyjaciela.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2015 1:06 am
Samanya
bywalec

Rację masz Oldek, ja może nie koniecznie taki taniec, ale jak najbardziej- "buty" do wymiany 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2015 1:23 am
Fatty
weteran forum

Samanya, ja nie tańcuję - nie znoszę tańczyć " w kontakcie" i z facetami . Natomiast w babskim gronie, w kółeczku dobrze się bawię 😛 Byleby mnie nikt nie dotykał, nie szarpał i nie próbował obkręcać

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2015 3:35 pm
Samanya
bywalec

Coś w tym jest..nie ma to jak solo 🙂

Obroty?
-nie, dziękuję 🙂

[edytowane 23/10/2015 przez Samanya]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2015 6:18 pm
vegesmile
bywalec

Witajcie, starzy dobrzy znajomi! 🙂 Oj, chwilkę mnie tu nie było, ale teraz mnie przypiliły studia i szukam na forum coś o wege przedszkolakach i dzieciakach w szkole. Robię prezentację o wyborze wege posiłków w tychże placówkach. Macie jakieś strony poza WegeDzieciakiem, na których coś znajdę? 🙂

A co do jedzonka jak jest zimno, to nawet nie chcę mówić ile ostatnio wpieprzam masła do pierogów i cebulki smażonej, no nie przystoi wege studentowi dietetyki, tyle Wam powiem :spryciarz:

[edytowane 23/10/2015 przez vegesmile]

[edytowane 23/10/2015 przez vegesmile]

jestem lewakiem.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/10/2015 7:11 pm
sokół
bywalec

oldek @ z uwagi na gorące dyskusje ostatnio odpuszczam tematy polityczne i społeczne , ale skoro się do tego odniosłeś to skomentuje 🙂 nie wiem jak można popierać takie mrksistowskie czy wręcz czegerwrowskie ugrupowania , socjalizm w najczyustszej postaci , zawsze się zastanawiam czemu prpagowanie faszyzmu jest karane ( i słusznie ) ale komunizmu już nie skoro wymordował tyle samo ludzi i ideologia ta jest tak samo przeciw ludzkości , kiedyś porusza łem ten temat że w środowiskach eko i vege lewicowość ma wzięcie , czemu nie wiem ? choć potem ludzie pisali że własciwie mają znajomych wege o róznych preferencjach , ale razem zlituj się. Oni głosili że od najbogatszych chcą 75 % podatku , ktoś cięzko pracował dorobił się i musi oddać kase na leserów , a przy okazji razem otrzyma teraz 11 baniek na dofinansowanie partii za wyniki wyborów, to ciekawe czy jako w tej chwili milionerzy oddadzą te 75 % , w koomunie zawsze było że szaraki klepali biedę a dygnitarze w złocie , popatrz na kube korę , marksizm to zaraza

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/10/2015 2:08 pm
Fatty
weteran forum

Dociera do mnie, jakia to cieżka sprawa trawienie mięsa 😛

Mam w pracy nowego chłopaka, maleństwo takie dwumetrowe, 110 kilogramowe - i wszystko jest ok, do momentu aż chłopina nie uda się na posiłek. Mięsozerny jest wręcz patologicznie, golonkę zagryza chlebem ze smalcem 😉 porcja mega - mnie to wsio ryba, co on tam zajada, ale po każdym takim posiłku widać ogromny spadek energii, spanie go bierze, wszystko mu leci z rąk, a że mimo wszystko musi pracować - to się robi mocno rozdrażniony i wyłazi z niego jędza 😛 😉

Scenariusz się powtarza codziennie, a ja nie zawsze mam czas na mrukliwe, warczące maleństwo 😛 Żeby to tak można mu było ustawić "zakaz karmienia" w pracy, bo tragedyja jest 😛

Białowieska się Puszcza.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 04/11/2015 9:15 pm
Samanya
bywalec

Nie wiem czy to tylko wina mięsa.
Ja go przecież nie jem, a bywa, że jak się za przeproszeniem nażrę czegoś to mam tak samo. Zamiast energii to najchętniej bym poszła spać. Na szczęście nie mam tak dobrze i muszę na pełnych obrotach być wiec w sumie to i dobrze bo może bym była takim stu kilowym maleństwem 😀 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/11/2015 1:38 am
cienkun
rada starszych

To chyba normalne, że po obfitym posiłku się człowiek robi senny.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/11/2015 1:47 am
Strona 20 / 24 Wstecz Następny
  
Praca