Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Praktyki-gdzie szukać ?  

shadow1
początkujący

Zaczęłam ostatnio myśleć o wyjeździe za granicę. Chodzi mi o taką wymianę. Chciałabym w przyszłości zostać weterynarzem i myślałam zeby wyjechać na tzw Praktyki. Chodzi mi głównie o pomoc w jakiejś klinice. Szukałam już chyba wszędzie ofert, nic niestety nie znalazlam. Chciałabym najbardziej wyjechac do Australii. Nie mam tam rodziny ani znajomych i najbardziej odpowiadaloby mi mieszkanie u jakiejs rodziny, ktora np ma traka klinike. Moze znacie jakies strony z takimi ofertami. jesli tak to prosze o pomoc bede wdzieczna.
tak dla wiadomosci mam 15 lat 🙂

[edytowane 14/7/2006 od shadow1]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2006 5:12 pm
Aga16
rozmówca

a czy takie wymiany nie są przypadkiem od 18 roku życia? Najlepiej chyba dowiedzieć sie w biurze podróży

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 14/07/2006 8:28 pm
alias
bywalec

jesli w twoim miescie jest zoo, to mozesz sie tam zglosic pracowac w charakterze wolontariuszki
praca bedzie polegala na usuwaniu nieczystosci i karmieniu
na weterynarii w warszawie dziala miedzynarodowe stowarzyszenie studentow weterynarii wysylajace swoich czlonkow na praktyki zagraniczne, jednakze trzeba pokryc samemu koszty, oni tylko organizuja miejsce pracy charytatywnej

hmmm, australia brzmi ciekawie, ale dlaczego nie chcesz pomoc naszym zwierzakom 😮

zesraj sie a nie daj sie

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/07/2006 11:53 pm
shadow1
początkujący

Poniewaz mieszkam w malutkim miasteczku pod bialymstokiem, owszem pomagam w naszym schronisku ale nic wiecej tu nie ma co moglabym zrobic, a i jezyk chcialabym podszkolic...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 24/07/2006 12:43 pm
  
Praca