Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Kilka zastrzeżeń 😀  

Elitesse
forumowicz

Nie można zmiejszyć jakos tych emotek? Są zdecydowanie za duże i mnie denerwują : D Poza tym avarty też niektóre osoby maja za duże przez co mniej postów sie na stronie może zmieścić. Jak sie kogos cytuje to sie nie pojawia kogo (chyba że ślepa jestem) No na dzisiaj to chyba tyle marudzenia starczy 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/09/2006 10:42 pm
Admin
stały bywalec

Witaj:)
Po kolei:

Nie można zmiejszyć jakos tych emotek? Są zdecydowanie za duże i mnie denerwują : D

Emotikony mają standardowy rozmiar, jaki zazwyczaj spotyka się w sieci, we wszystkich GG i podobnych. 20x20 pikseli;)

Poza tym avarty też niektóre osoby maja za duże przez co mniej postów sie na stronie może zmieścić.

O awatarach pisałem tutaj: [url=XForum-viewthread-tid-1002.html]www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-1002.html[/url]
A tak na marginesie rozmiary awatarów nie mają żadnego wpływu na to, ile postów mieści się na stronie. Ilość postów na stronie możesz sobie dowolnie ustawić na stronie swojego profilu forum [url=XForum-member-action-editpro.html]www.wegetarianie.pl/XForum-member-action-editpro.html[/url]
Domyślnie jest 30 postów na stronie, możesz wpisać ile chcesz...

Jak sie kogos cytuje to sie nie pojawia kogo (chyba że ślepa jestem)

Wzrok Cię nie myli, nie pojawia się. Sprawa do przemyślenia, może uda się to zrobić.

No na dzisiaj to chyba tyle marudzenia starczy

Polecam się na przyszłość 🙂

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/09/2006 4:41 am
Elitesse
forumowicz

Dziękuję za szybko i dogłebną odpowiedź 🙂 A te emotki to i tak mi sie za duże wydaja... na innych forach są mniejsze... 😡 Oczywiście drogi Adiminie nie raz będe tu jeszcze marudziła 😀 Pozdrawiam 🙂

[edytowane 27/9/2006 od Elitesse]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/09/2006 8:04 pm
Admin
stały bywalec

A te emotki to i tak mi sie za duże wydaja... na innych forach są mniejsze...

Gwarantuję Ci, że nie są mniejsze na innych forach. Być może na jakimś forum rozmiar czcionki jest większy niż na tym i stąd Twoje wrażenie.

Oczywiście drogi Adiminie nie raz będe tu jeszcze marudziła

Proszę bardzo, tylko, żeby nie był to jedyny przejaw Twojej aktywności na forum 😀

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/09/2006 9:10 pm
Elitesse
forumowicz

No bede tez pisała w innych tematach tylko narazie sie wstydze :crash:

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 27/09/2006 9:23 pm
Elitesse
forumowicz

Mam pytanie 🙂 Czy na tym forum jest opcja tag [img]? Tzn czy takie tagi sie bede wyświetlały... bo próbowałam dodac w opisie, ale nie działa...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 05/10/2006 8:29 pm
Admin
stały bywalec

Spróbuj tagami html zamiast bb-code, jeśli bardzo chcesz zrobić "propagandę" jednego forum wege na innym forum wege 😎
Więc tak:

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/10/2006 2:01 am
  
Praca