Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Brawo dla twórcy portalu!!  

Olla
 Olla
bywalec

Bardzo podoba mi sie ten portal i jego funkcjonalność!!!

Czy Szanowny Admin jest tez twórcą?

Ciesze się, że coś takiego powstało. A ile ma latek już?

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2006 1:59 am
kazamuko
stały bywalec

Tak admin jest ok. sprawia wrażenie bardzo wyważonego i jakoś to forum się trzyma, ludzie spotykają się i obywają bez większych kłótni, fajnie jest.

http://www.wegestudio.pl/Na_krawedzi_marzen-98.html

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2006 2:19 am
Admin
stały bywalec

[i] Bardzo podoba mi sie ten portal i jego funkcjonalność!!![/i]
Cieszy mnie to niezmiernie 😉

[i] Czy Szanowny Admin jest tez twórcą?[/i]
Zgadza się Szanowna Ollu.

[i] Ciesze się, że coś takiego powstało. A ile ma latek już?[/i]
Tak oficjalnie to w maju będziemy świętować 2 latka. Choć sam proces lania fundamentów sięga długo wcześniej. Zbieranie materiałów itd. Dlatego niektóre artykuły sa np. opatrzone datami z 2000 roku.

Pozdrawiam

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2006 3:11 am
Olla
 Olla
bywalec

a sam Admin ile ma latek? chyba więcej niż jego dziecko portal wegetarianie ? 😛

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2006 3:15 am
Admin
stały bywalec

Do tego co napisała Kazamuko "bardzo wyważony" dodam jeszcze skromny i pozwolę sobie uchylić się od odpowiedzi 😉
Spokojnie mieszczę się w przedziałach określonych w tym wątku:
[url=XForum-viewthread-tid-1316.html]www.wegetarianie.pl/XForum-viewthread-tid-1316.html[/url]

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2006 3:25 am
Owo
 Owo
bywalec

Przyłączam się do braw! Portal jest świetny, a to forum jest najlepszym, na jakie kiedykolwiek trafiłam. Atmosfera i sposób zarządzania, to, że wszystko jest takie ładnie poukładane 🙂 i w ogóle. Wymagało to pewnie sporo czasu, pracy i poświęcenia, więc tym bardziej podziwiam twórców 😉
Pamiętaj drogi Adminie, gdyby portal był kiedykolwiek w jakikolwiek sposób zagrożony, jestem pewna że wiele użytkowników byłoby zdecydowanych pomóc przynajmniej w miarę swoich możliwości :red:

[url]www.cleopata.deviantart.com[/url]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 19/12/2006 9:34 am
Olla
 Olla
bywalec

Drogi Szanowny Adminie pomyślalam sobie, że można by było gdzieś zaprowadzić dział książkowy, gdzie użytkownicy mogliby wystawiać swoje recenzje i prowadzić dyskusje.

I jeszcze raz BRAWO za stworzenie portalu, bo to duży krok by ludzie sobie podobni mogli sie poznawać. 😀

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/12/2006 5:26 pm
  
Praca