Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Nie mogę zmienić avatarka.  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
Stanisław
weteran forum

No więc jak widzisz wstawiłem u siebie nowy, przypadkowy awatar. A zrobiłem to tak :
Klikasz wybrany awatar i wybierasz opcję . Następnie wklejasz go u siebie w kompie w folderze . Gdy tam Ci się pojawi otwierasz , następnie klikasz i w okienku klikasz . Następnie odszukujesz folder i stamtąd wstawiasz wklejony awatarem do okna. Na koniec klikasz . Ot wszystko. Powodzenia.
ps.Ej Fasolka jesteś szybsza ale zobaczymy, czy skuteczna 🙂

Lily a skąd Ty wiesz, że ja zbieram u siebie w komputerze te sympatyczne zwierzęta ? 😮

[edytowane 5/8/2008 przez Stanisław]

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:41 am
StellaArtois
weteran forum

niekoniecznie trzeba kopiowac do moich obrazów, obojętnie gdzie, mi najwygodniej na pulpit, hipisko, tylko musisz wejśc w tę edycję na górze strony co jest 😀 ja na początku nie wiedziałam 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:47 am
hipiska
weteran forum

Ha! Udało się 🙂
Dzięki wam za pomoc, jesteście suuuuuuper 😀

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:51 am
Stanisław
weteran forum

Hipiska gratulacje :thumbsup:
Udało Ci się 🙂

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:53 am
Lily
 Lily
Famed Member

Lily a skąd Ty wiesz, że ja zbieram u siebie w komputerze te sympatyczne zwierzęta ?

to było o avatarze, a co, zbierasz? :rotfl:

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 3:55 am
Stanisław
weteran forum

No właśnie, musisz go zapisać u siebie w komputerze 😉

Tak napisalaś więc ja pomyślalem, że Ty wiesz o tym że mam w komputerze osobny folder z kotami. Zastanawiam się skąd Ty o tym wiesz bo tylko jednej osobie na forum o tym wspomnialem.
Idę już spać. Dobranoc :angel:

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 4:00 am
Lily
 Lily
Famed Member

A, bo ja wiem wszystko 😛

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2008 4:01 am
Catinahat
bywalec

no to jestem kolejną osobą z tym samym problemem, awatar jest zapisany w komputerze, zmniejszony w programie IrfanView, właczam 'przeglądaj', wybieram awatar, potem 'zapisz zmiany' i nic, wciąż mam ten poprzedni....

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 5:17 pm
Catinahat
bywalec

No dobra, znów okazało się że myslenie nie boli, przepraszam za robienie zamieszania bez powodu.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 28/08/2008 5:19 pm
Sagamore
stały bywalec

Catinahat

Twój obecny avatarek bardzo mi się podoba 😛

(chodzi o Japonkę ofkoz)

stay classy...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 2:13 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

dobra z awatarkiem problemów nie mam, ale zielonego nie mam jak wkleić zdjęcie w post 😮 wiem wiem tępak komputerowy ze mnie 🙁 pomocy

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 4:03 pm
StellaArtois
weteran forum

a nie można wykorzystac do tego tej ikonki z takim jakby monitorem i paletą, która jest nad oknem pisania postu po prawej stronie? są tam też ikonki służące do cytowania itd?
zaraz spróbuję 😛
[img] http://zemotion.deviantart.com/art/shirotsuki-ii-96292526 [/img]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 4:36 pm
jazz
 jazz
stały bywalec

cholera jakoś mi to nie wychodzi 😡 tylko proszę na mnie nie krzyczeć 😮

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 4:57 pm
StellaArtois
weteran forum

jak już masz te dwa nawiasiki [img.] [/img.] to wklejasz pomiędzy nie adres obrazka i powinno byc

[edytowane 29/8/2008 od fasolencja]

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 5:03 pm
Stanisław
weteran forum

Jazz, ale avatar to masz milusi 😛

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 29/08/2008 5:09 pm
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca