Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

666;)  

kamma
stały bywalec

Nie mogę nic napisać na forum w temacie "coś o kobietach". Dziwne to, zwłaszcza, że tekst, jaki chciałam wpisać, brzmi:

Braad nie często a zawsze

siwciu, pragnę zauważyć, że niniejsza wypowiedź jest Twoim postem nr 666!
(nawiasem mówiąc, po raz trzeci to piszę, ale za każdym razem gdy wciskam "odpowiedz", pisze mi jakiś dziwny komunikat 😛 )

A ten komunikat to: "duplicate entry '32767' for key 1"
O co chodzi?
PS. Tego posta piszę bardziej kontrolnie, żeby sprawdzić, czy w innym temacie też mi się taki komunikat pojawi. Więc jeśli post znajdzie się na forum, to znaczy, że ta liczba 666 jest jakaś dziwna 😉

[edytowane 20/6/2007 od kamma]

podskoczyć i nie trafić w ziemię

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2007 3:55 am
Admin
stały bywalec

haha, a to sie ubawiłem z tej tezy, że powodem był post 666 🙂

Dziękuję kammo za zgłoszenie problemu. Dzięki temu udało się w miarę szybko go zdiagnozować i naprawić. Jak widzę w statystykach przez kilka godzin nikt nie mógł pisać postów (odpowiadać), można było tworzyć jedynie tematy.
Próbując rozwikłać problem żywiłem się przez moment przerażającą wizją, że użytkownicy forum będą od tej pory porozumiewać się jedynie za pomocą tworzenia nowych tematów 🙂

Ale już powinno być wszystko w porządku.
Informacja, która się wyświetlała oznacza, że kolejne posty, jakie chcieliśmy napisać nie otrzymywały następnego, wyższego numeru, więc baza danych je odrzucała jako próbę zduplikowania ostatniego istniejącego i wyświetlała błąd.

Ps. do końca nie wiem, dlaczego nagle wszystko zatrzymało się na poście nr 666... hmm, najwyrażniej ta liczba jest jakaś dziwna 😛

Kamma, możesz już napisac swoją odpowiedź w temacie "coś o kobietach" 😉
Proponuję się pospieszyć, póki następny użytkownik forum nie napisze swojego trójszóstkowego posta 🙂

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2007 8:13 am
Lily
 Lily
Famed Member

No właśnie, a ja myślałam, że całe forum nie działa...

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 21/06/2007 6:32 pm
vegetena
stały bywalec

Ja też wczoraj nic nie pisałam, bo wyskakiwał taki komunikat.
Autentycznie się przestraszyłam!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 22/06/2007 2:32 am
  
Praca