Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Odpowiedzi w Koszu???  

Ireth
bywalec

Szanowny Adminie, mam pytanie: po co zostawiles mozliwosc odpowiadania na posty w KOSZU? Przeciez samym umieszczeniem ich tam oznajmiasz, ze sa niepotrzebne 😮 ?

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2006 11:25 pm
Admin
stały bywalec

No właśnie, tak się zastanawiam. Wiesz, wydawało mi się, że przeniesienie do kosza jest jednoznaczne z zakończeniem tematu, ale rzeczywiście ludzie sie tam dopisują, co nie ma większego sensu.

W ogóle tak myślę, czy idea kosza ma sens. Kosz powstał, bo wolałem nie usuwac od razu pewnych wiadomości na wypadek, gdyby np. kilka osób uznało w przyszłości, że warto go przywrócić.

A Ty co sądzisz?

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/05/2006 11:39 pm
Ireth
bywalec

Na kilku innych forach, gdzie bywam, jest tak, ze KOSZ jest widoczny tylko dla moderatora i admina. Oni tam wrzucaja teksty, ktore moga byc dowodem na czyjes chamstwo badz tresci niezgodne z regulaminem na wypadek bana. Jesli jednak chcesz go zostawic widocznego, zabierz mozliwosc odpowiedzi, bo inaczej to bez sensu.

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2006 12:51 am
Admin
stały bywalec

Ok, dzięki za sugestie.
Od pewnego czasu mam taki śmietnik, gdzie trafiają prawdziwe perełki i dział ten jest niewidoczny dla ogółu. Oby jak najmniej wątków tam trafiało.

Co do tego widocznego kosza, to wyłaczyłem mozliwość odpowiadania.
Czasem jest tak, że dany wątek jest do pewnego czasu w porządku, po czym jakiś buntownik zaczyna tam pisać, ludzie mu odpowiadają i cały wątek robi się nieznośny do czytania. I tu mam wątpliwości, czy przenosić taki wątek do kosza, czy też czyścić ślady bytności intruza razem z postami osób, które mu odpowiadały.
Pozdrawiam.

Wege Studio

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2006 5:36 am
Ireth
bywalec

Od pewnego czasu mam taki śmietnik, gdzie trafiają [b] prawdziwe perełki[/b]

Oj wierze...

I tu mam wątpliwości, czy przenosić taki wątek do kosza, czy też czyścić ślady bytności intruza razem z postami osób, które mu odpowiadały.
Pozdrawiam.

Osobiscie postawilabym na te druga opcje, bo jesli watek jest interesujacy i ma potencjal, to szkoda go wywalac. Natomiast slowne przepychanki jak najbardziej ;).
Pozdrawiam rowniez.

Nie jadam niczego, co moze spojrzec mi w oczy.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/05/2006 11:26 pm
  
Praca