Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

kolejny "ciekawy" artykuł o niedożywieniu wegetarianek  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

_iwona_
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 236
27/07/2006 1:12 pm  

No, nie ma... A dzisiaj zniknęły wszystkie komentarze (no chyba, że ja niedowidzę, to pewnie z tych wszystkich niedoborów 😛 )


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
27/07/2006 3:06 pm  

http://samozdrowie.interia.pl/temat_tygodnia/news?sid=7749519&cid=7749519&cinf=100076989
Tu jest ciekawy komentarz, ale oni tego nie słuchają. Ale faktycznie komentarzy nie przybyło, jest nadal 11.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Dolot
forumowicz
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 41
27/07/2006 11:55 pm  

Komentarz odpowiedni do artukułu. A ilosc nadal nie zmieniona. Wolność wypowiedzi niby mamy. :/ 😡


OdpowiedzCytat
uluss
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 13
30/07/2006 1:54 am  

kolejna zagrywka koncernów mięsnych? 😐 :P:P


OdpowiedzCytat
Ambrozja
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 194
30/07/2006 1:05 pm  

Skoro kobietą planującym ciąze i innym ludziom potrzebne jest mięcho niech sobie idą do lasu i zapolują na sarne albo na zająca, niech idą na hale i dopadną jakieś jagnie (w końcu to naturalne ,ze potrzeba nam mięsa więc z pewnością potrafimy upolować zabić i zjeść na surowo 😮

Swoją drogą człowiek jest perfidny, mało ze zabija a przedtem męczy zwierzęta to jeszcze gotuje,smarzy, piecze, suszy, marynuje, soli, pieprzy ich martwe ciała 😮


OdpowiedzCytat
coconut
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 164
30/07/2006 1:47 pm  

Zgadzam sie z toba Ambrozja w 100% !!!!!! jedzenie zwierząt naturalne , to i upolowanie i zjedzenie surowego naturalne 😉


OdpowiedzCytat
JAGA
 JAGA
forumowy expert
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 1385
30/07/2006 6:16 pm  

ach...będę kiedys perfidną, egoistyczną matką-bo wegetariańską...piękny egoizm z miłości do zwierząt;)


OdpowiedzCytat
daffnia
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 353
30/07/2006 7:02 pm  

ciekawe, czy oni w ogóle zdają sobie sprawę, co to może oznaczać dla organizmu, który dajmy na to od lat 10 nie je mięsa i nagle z powodu ciązy zaczyna wcinać parówki 😮 😮

Najlepsze Rzeczy W Życiu Są Za Darmo 🙂


OdpowiedzCytat
Lily
 Lily
Famed Member
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 4163
30/07/2006 8:22 pm  

Nie mają pojęcia. Tak jak o tym, że nie wezmę do ust mięsa, nawet jeśli mi lekarz każe - bo zwymiotuję.

http://szydelkoikoraliki.blogspot.com


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
31/07/2006 4:25 pm  

Skoro kobietą planującym ciąze i innym ludziom potrzebne jest mięcho niech sobie idą do lasu i zapolują na sarne albo na zająca, niech idą na hale i dopadną jakieś jagnie (w końcu to naturalne ,ze potrzeba nam mięsa więc z pewnością potrafimy upolować zabić i zjeść na surowo 😮

Swoją drogą człowiek jest perfidny, mało ze zabija a przedtem męczy zwierzęta to jeszcze gotuje,smarzy, piecze, suszy, marynuje, soli, pieprzy ich martwe ciała 😮

moja babcia powiedziala ze nigdy nie zjadla by miesa, ktore kjiedys by biegalo po podworku albo sama by upolowala ha! kuzyn tak samo, ale jak ida do rzeźnika to nie zal im kasy...


OdpowiedzCytat
quueeen
rozmówca
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 86
03/08/2006 6:07 pm  

...bez sensu...a najbardziej żal mi młodych matek które słuchają się tych durnych lekarzy, przecież tabletkowe witaminy i minerały są rakotwócze...nienawidze lekarzy!!!


OdpowiedzCytat
sierota
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 14
06/08/2006 3:50 am  

moim osobistym zdaniem to za przeproszeniem jakiś kretyn pisał ten artykuł, który wogóle nie znam się wegetarianizmie!!! przeciez to stek bzdur juz nie jedna praca naukowa powstała na temat tego, że wegetarianizm jest zdrową dietą i o jakim braku witamin tam pisza niech sobie przejdzie na diete kwśniewskiego i zobaczymy kto ma mniej witamin. Ja od kąd przeszłam na wege diete czuje się o wiele lepiej i porawił się wygład mojej skory a w cale nie przechodziłam na wegetarianizm z powodów zdrowotnych. No chyba ze to jest o jakis osobach co tez sie nie znaja na naszej boskiej diecie i myśla ze wegetarianizm to tylko nie jedzenie mięsa nie bacząc na to ze musz zmienic cala swoja dotychczasowa diete. przepraszam ze sie tak rozpisałam ale poprostu szlak mnie trafia jak czytam taki coś.


OdpowiedzCytat
heidi
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 110
06/08/2006 5:07 pm  

Sierota, podpisuję się pod Twoim postem!
Odkąd odstawiłam mięso, także poprawiła mi się skóra.
Jestem blada, ale blada byłam od zawsze. Ale zniknęły mi te przeklęte pryszcze, z którymi nie mogłam sobie poradzić, nic mi nie pomagało. Po prostu mięso wpływa źle na nasz organizm!


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
16/08/2006 2:39 pm  

Odkąd przeszłam na wege też poprawił mi się wygląd skóry, pryszcze (i to w małych ilościach) wyskakują tylko jak zbliża mi się okres. Niedoborów nie odczuwam, idąc ulicą skaczę, wiatr mnie jeszcze nie zdmuchnął, potrafię podnieść ciężkie przedmioty.
Na temat ciąży i wege kiedyś myślałam. Później poczytałam trochę na ten temat i juz wiem że ani ja w ciąży ani moje dziecko nie będziemy jeść mięsa.
Wiele ludzi mi mówiło, że oni nie mordują zwierzątek, robi to za nich ktoś inny.
A przecież mówi się, że jak ktoś coś ukradnie i sprzeda, to osoba, która to kupiła bierze udział w przestępstwie. To czemu nie ma tak z zabijaniem :question:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Reiha
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 593
16/08/2006 4:31 pm  

No właśnie - wszyscy wege mówią to samo, a nikt nie chce im uwierzyć. Ostatnio zaszokowałam wszystkich swoją siłą. Kupowaliśmy biurko - trzebabyło je rozkręcić na 3 częsci i zanieść do samochodu. Ja bez problemów moją część na ramię i pruję do samochodu. A wszyscy przepowiadają mi anemię i rychłą śmierć. 😀 Przynajmniej jak mnie wkurzą takie komentarze to na zawał ze złości nie zejdę.

A co do ciąży to nie zamierzam jeść mięsa ANI w trakcie ciązy ani przed. I chciałabym żeby moje dziecko było wege.

[edytowane 16/8/2006 od Reiha]

Don't let me detain you.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca