Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

biedne wegetarianki  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

Surri
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 200
28/04/2007 2:20 am  

Suplementów diety i witamin w tabletkach nie potrzebuje zwazywszy na ilość warzyw i owoców jaką pochłaniam. Tabletek wogóle unikam podobnie jak krówka.
A na przeziebienie? herbatka po góralsku, albo setka i tylek pod koldre 😀


OdpowiedzCytat
Natasha
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 513
30/09/2007 1:45 am  

tabletką jest najłatwiej łyknąć, odpowiednio skomponować dietę-tylko nielicznym się chce, czy też tylko nieliczni wiedzą jak to zrobić. oczywiście MUSIELI tutaj zaznaczyć że wegetarienki muszą coś łykać. typowe..
po za tym wegetarianie nie muszą łykać żadnych witamin. B12 może zabraknąć weganom. (ale to też nie jest przesądzone, jak na mój gust). juz się przywyczaiłam do mylenia tych pojęć.

Naszym celem musi być wyzwolenie się... poprzez rozszerzenie kręgu współczucia na wszystkie żywe istoty i na cały cudowny świat natury. Albert Einstein

http://delicious.blog.pl/ - zapraszam na mojego bloga kulinarnego 😀 wiem że trochę mało ale założy


OdpowiedzCytat
KasiaWS
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 33
07/11/2007 4:55 pm  

to zwykla komercyjna paplanina...nie trzeba zapychac sie tabletkami, skoro mozna uzupelnic ewentualne niedobory poprostu w diecie..owszem, czasem to nielatwe, np. zimą, ale jednak wykonalne...i przede wszystkim zdrowe 😎

KasiaWS


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca