Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Weganie wegetarianie z Warszawy!  

  RSS

ixa
 ixa
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 16
21/03/2007 5:37 pm  

Jak sobie radzicie ze srodkami czystosci currently free? Jak wiemy taką firma jest Polin ale ja za zadne skarby nie mogę znaleac ich produktów w wawie prócz płynu do mycia naszyń w sklepiku pod domem. Jak wy rozwiazujecie ten problem bo wiadomo ze nie tylko kosmetyki sa testowane. Moze dacie mi cynk o jakimś miejscu gdzie mozna znalezc te produkty. pytałam juz prawie na wszystkich forach i nic...Pzdr


OdpowiedzCytat
Olla
 Olla
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 484
21/03/2007 6:02 pm  

"SMAK NATURY"
al. Komisji Edukacji Narodowej 19,
02-797 Warszawa
(w pobliżu stacji metra Kabaty)

Kontakt:
tel. (022) 446 09 51
fax (022) 446 09 52
e-mail: sklep@smaknatury.pl

Opis:
Największy w Warszawie sklep samoobsługowy ze zdrową żywnością. Oferujemy bardzo szeroki wybór produktów z certyfikatami eko: warzywa, owoce, nabiały, mięsa (dla mięsożerców) miody, kasze, mąki, cukier, produkty instant, przetwory i mrożonki, produkty dla niemowląt i dzieci ale również eko kosmetyki i środki czystości przyjazne wegetarianom. Poza tym dostępne są produkty bezglutenowe, z serii M. Monignaca, składniki różnych kuchnii świata i wiele innych.

Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota 10.00-20.00

W sklepie można płacić kartą.
Dla stałych klientów 5% rabat na zakupy.

http://vege.spinacz.pl/str.php?dz=3&Msto=2&wybierz=Wybierz tu link do sklepów ecko, wege w Wawce.

ps. możesz zadzownić i zapytac jakie maja aktualnie środki czystosci.

[edytowane 21/3/2007 od Olla]


OdpowiedzCytat
ixa
 ixa
początkujący
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 16
21/03/2007 6:18 pm  

Dzieki:) ale problem mój polega tez na małym budżecie domowym:) a te srodki sa dosc drogie dlatego poszukuje czegos w miarę niedrogiego czytaj Polin
pzdr


OdpowiedzCytat
  
Praca