Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

Ceny kosmetyków wegetariańskich  

Strona 2 / 2 Wstecz
  RSS

fabryka_slow
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 294
29/04/2007 2:53 am  

kocham zapach kokosowy 😀 serdeczne dzięki (:

koskaan


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
29/04/2007 3:48 pm  

Kosmetyki Ziaji przecież są c-f! Szampony(ok. 3-4 zł) i odżywki (ok. 2 zł) działają cuda...
Mam teraz miodową:) i produkty do pielęgnacji ciała bardzo sobie cenię z tej firmy...

Nawet byłam na ich stronie oficjalnej żeby sprawdzić:) i jest jasno napisane, że nie testują, a składniki są w 100% naturalne. [zaraz ktoś pewnie napisze, że to kłamstwo i oszustwo, bo sami nie testują, ale zlecają to swoim wasalom... ale ja nie widzę wszędzie spisku przeciwko wegetarianom;) ]

hide and seek


OdpowiedzCytat
Asia
 Asia
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 429
29/04/2007 4:00 pm  

Ziaja rulez 😀 też używam ich kosmetyków,np chwalę sobie tonik antybakteryjny 🙂 i w ogóle szampony także 🙂 czasami też kupuję szampony Framony,lekko zdziwiłam sie tym,ze wyleciała z listy OK...cóż...zawsze nam wiatr w oczy...


OdpowiedzCytat
krówka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
29/04/2007 4:43 pm  

Albo mi się zdaje, albo Ziaji nie ma na liście OK.

[edytowane 29/4/2007 od krówka]


OdpowiedzCytat
Surri
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 200
29/04/2007 4:44 pm  

O i ja tez uzywam głównie ziaji:), nie droga skuteczna, nie testowana 🙂
Polecam (:


OdpowiedzCytat
fabryka_slow
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 294
30/04/2007 12:50 am  

No właśnie. Fakt, ze nie ma ich na stronie OK nie jest specjalnie miły. Choc tez uzywam Ziaji. Myslałam sobie tez, ze nie ma jej na OK, bo nie spełnia wymagan czasowych(chyba na OK musza byc firmy, które od jakiegos czasu sa cf). Hmm, w każdym razie chyba na Ziaję będe skazana, ponieważ jest tania (tak, TAAAK 🙂 )i całkiem dobra. Równiez nie widze spisku przeciw wegetarinom ani powodu, dla którego nie moznaby wierzyc słowom na stronie.

koskaan


OdpowiedzCytat
EvilOne
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 829
02/05/2007 4:24 pm  

Kupiłam dziś sobie krem do buzi:) masło kakaowe ziaja-za 3 złote 22 grosze.... poezja!! Polecam:)

hide and seek


OdpowiedzCytat
wykreconaZwyboru
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 136
02/05/2007 4:36 pm  

hmm..a ja kupiłam sobie maseczkę jednorazowa firmy: Montagne Jeunessa- akurat była promocja:) (chyba 3 złote zapłaciłam) bardzo dobrej jakości, fajnie pachnie i bardzo wydajna-niby jedna saszetka jest na raz-mina razzie na 3 starczyło i jeszce trochę jest:P chyba zagustuję w kosmetykach tej firmy:)

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi


OdpowiedzCytat
Vega71
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 166
02/05/2007 9:42 pm  

A sprawdzacie sklady jak kupujecie ?

Ziaja ma w swoich kosmetykach kg skladnikow toksycznych i rakotworczych, zreszta wiekszosc kosmetykow jest taka bez wzgledu na firme.

Moze warto pojsc krok dalej i sprawdzic co kladziemy na skore 🙂

http://luskiewnik.strefa.pl/acne/toksyny.htm

Ja mam odbicie na punkcie kosmetykow naturalnych od momentu gdy sie okazalo, ze wiekszosc ktore mialam jest tak napakowana rakotworcza chemia. Wiec rok temu wywalilam 90% wynalazkow z lazienki i zastapilam je naturalnymi kosmetykami.

Jest gdzies w necie lista popularnych kosmetykow na rynku z wyszczegolnieniem ktory produkt ma jaki szkodliwy skladnik wrzuce przy okazji.

Pozdrawiam 🙂


OdpowiedzCytat
elhija
rozmówca
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 85
06/05/2007 6:03 pm  

http://www.lavera.com.pl/index.php
znalazłam świetną stronę-vegan kosmetyki. Czy ktoś wie,czy jest to prawda, że są ok?

...poi...


OdpowiedzCytat
kamma
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 669
06/05/2007 10:19 pm  

Na pewno nie wszystkie kosmetyki z Lavery są wegańskie, gdyż niektóre zawierają mleko lub miód. Na liście OK! Lavery nie ma.

podskoczyć i nie trafić w ziemię


OdpowiedzCytat
wykreconaZwyboru
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 136
06/05/2007 11:07 pm  

dobra ja w końcu postanowiłąm po prostu ograniczyć kosmetyki do minimum...mam nadziieję ze się uda;)

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2 Wstecz
  
Praca