Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

małe piersi...?  

Strona 3 / 8 Wstecz Następny
  RSS

motylek8725
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 295
25/08/2008 1:46 am  

nantosvelta i tak trzymac;-) ja kiedys mialam ten sam problem bo jak niektorzy mowia mam piersi jak orzeszki ale wkoncu zrozumialam ze co male to piekne i wyglad nie jest najwazniejszy liczy sie to co masz w srodku wiec nie przejmuj sie innymi bo zapewne kazdy ma jakis swoj kompleks;-)


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
25/08/2008 1:50 am  

Hm.. komplesu już nie mam jeżeli chodzi o małe piersi czy niedowagę. Zaczęłam się skupiać na mojej inteligencji i charyźmie (i nie zapomniejmy pięknych, czarujących oczach :rotfl: )

Po co komu piersi? Duże bolą jak się np. biega
Co nei znaczy, ze am coś przeciwko dużym piersiom 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
25/08/2008 3:12 pm  

ja nie mam nic przeciwko małym piersiom
piszę bo może to kogoś podniesie na duchu 😀

stay classy...


OdpowiedzCytat
jazz
 jazz
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 651
26/08/2008 4:27 am  

wiadomo małe jest piękne :rotfl:

gdyby zwierze zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
28/08/2008 10:17 pm  

Sagamore, ciesz się, że nie masz nic przeciwko małym piersiom. W dziale muzyki juz zdążylam się Tobie oświadczyć :rotfl:

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
29/08/2008 2:22 pm  

hhehe cieszę się cieszę

😀 😀 😀 😀

🙂 🙂 🙂 🙂

powinienem teraz powiedzieć że oświadczyny przyjęte jednak jedna myśl nie daje mi spokoju - czy nie powinno być odwrotnie 😮

stay classy...


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
31/08/2008 12:30 am  

No wiesz Sagamore, doszło do równouprawnienia, więc mam takie samo prawo do oświadczyn jak Ty :rotfl:

No wiesz, zawsze możemy to odwrócić i wszystkim naokoło opowiadac, że to Ty mi się oświadczyłeś 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Ktosiek
stały bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 671
31/08/2008 2:54 pm  

Może załóżmy temat "Jakiej osobie z forum chciałbyś się oświadczyć" 😀


OdpowiedzCytat
Stanisław
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1576
31/08/2008 3:59 pm  

Oczywiście zakładając, że wszystkie osoby na forum są pełnoletnie i stanu wolnego 😀

Zdobywać majątek za cenę zdrowia znaczy to samo co odciąć sobie nogi by kupić za nie parę butów.


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
01/09/2008 12:36 am  

A właśnie, Sagamore. Mam nadzieję, że jesteś stanu wolnego, bo jako pacyfistka, to mi nie wypada się pojedynkować o Ciebie 😮 😀

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
01/09/2008 2:33 pm  

from Ktosiek

Może załóżmy temat "Jakiej osobie z forum chciałbyś się oświadczyć"

jak dla mnie pomysł bomba - z pewnością byłaby masa śmiechu:D

from Nantosvelta

A właśnie, Sagamore. Mam nadzieję, że jesteś stanu wolnego,

a jestem, jestem.. inaczej nie przyjąłbym Twoich oświadczyn 🙂

internetowe śluby - szybko i tanio. Może to pomysł na własną firmę heehhheehhhhhe

stay classy...


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
01/09/2008 11:24 pm  

Fajnie, juz nawet mamy pomysł na rodzinną firmę 😀
W swataniu mam już doświadczenie, w rozbijaniu związków, które "nie mają bytu" też 😛

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Sagamore
stały bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 597
02/09/2008 2:41 pm  

to mi pozostaje chyba zająć się stroną marketingową hheehee
żeby nie było zupełnie offtop. proponuję nazwać firmę "małe piersi" 🙂

stay classy...


OdpowiedzCytat
KajaLe
forumowicz
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 37
02/09/2008 2:57 pm  

ja też mam małe piersi i mam kompleksy z tego powodu
pracuje w dziale z wieloma facetami i oni wciaz sie zachwycają dużymi piersiami
a o dziewczynach z małymi piersiami w stanikach typu push-up mówią: przerost formy nad treścią 🙁

Kaja


OdpowiedzCytat
Nantosvelta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1115
02/09/2008 3:11 pm  

KajaLe, poćwicz trochę przed lustrem. Patrz na siebie i mów sobie jaka jestes piękna 😀 Po jakimś czasie Twoje kompleksy sie zmniejszą. Małe piersi to tak naprawdę fajna rzecz. W zesżłym roku moja przyjaciółka, o bardzo dużym biuście, musiała pobić na ulicy faceta, bo się doczepił do jej biustu, a ona ma fioła na ich punkcie (że są za duże). Brzmi może brutalnie, ale takj brutalnei nie było. Co nie zmienia faktu, że facet może nauczy się mysleć zanim cokolwiek powie 😀
I pamiętaj, że nie wszyscy faceci lubią duże piersi. A swoich kolegów w pracy zapytaj, czemu neipowiększą swoich, skoro tak bardzo lubią duże 😛

[edytowane 2/9/2008 przez Nantosvelta]

The Earth is our Mother, we must take care of her. The Earth is our Mother, she will take care of us.


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 8 Wstecz Następny
  
Praca