Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

YVES ROCHER  

Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  RSS

DaveDorian
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 228
17/07/2010 9:07 pm  

Z YR sprawa wcale nie taka prosta..kiedys sami przyznawali ze biora skads skladniki i nie moga gwarantowac,ze ktos ich nie testowal..moze cos sie zmienilo..
a lista PETY to akurat kiepskie zrodlo,bywaly tam testujace firmy,np.Nivea..z reszta nie dziwi mnie to,to srednio wiarygodna organizacja...

Nie popadajmy w skrajności. Niedługo się okaże, że wegetarianie mogą używać jedynie wodę i szare mydło, a najlepiej by było, gdyby przemywali twarz samym naparem z kozieradki. Jednym słowem: bez przesadyzmu kochani, bez przesadyzmu 🙂

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''


OdpowiedzCytat
hipiska
weteran forum
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 1596
17/07/2010 9:54 pm  

Też lubię ich kosmetyki, jedne są tańsze, inne droższe, ale ceny tych , które kupuję są względne.
A teraz offtop - Blanka to ty jesteś na swoim avatarze? 😎

Ilekroć zwalczałem pokusę było to piękne, ale kiedy pokusie ulegałem, było po stokroć piękniejsze


OdpowiedzCytat
Bellis_perennis
Famed Member
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 3467
17/07/2010 9:56 pm  

Hipiska uprzedziłaś mnie z pytaniem 🙂 kurcze jakaś tutaj się zrobiła moda na avy z własnymi zdjęciami 😉 może ja tez taki sobie zafunduję :spryciarz:


OdpowiedzCytat
DaveDorian
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 228
21/07/2010 1:03 pm  

hehe, tak to ja. Z tym, że ten papieros tylko do zdjęcia jakby co 😉 Nie wiem, czy moda, nie mam własnej galerii, to zdecydowałam, że ustawię się na miniaturce 😛

A to tu można własną galerię utworzyć? 😮 :rotfl:
Eh, nowy jeszcze jestem. 🙂

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
21/07/2010 2:45 pm  

Ano można:
http://www.wegetarianie.pl/MeG-showgall-gid-6.html
Zapraszamy i kończymy offtop 😛

[edytowane 21/7/2010 od xxl]

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Wege-mewka
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 235
25/08/2010 5:53 am  

Właśnie miałam coś o Yves Rocher napisać. Ostatnio kupiłam tam pierwszy raz szampon i jest świetny. Teraz są promocje, także warto coś pokupowac i wypróbować. Nie miałam czasu założyć karty stałego klienta, ale następnym razem to zrobię.
Szkoda że u mnie w mieście nie ma Yves Rocher, no ale cóż, będzie trzeba jeździć do Krakowa. Z czym zbytniego problemu nie będzie. Raz na miesiąc na większe zakupy i git. ; )

Yves Rocher nie testuje na zwierzętach, kosmetyki sa tylko pochodzenia roślinnego, są dobrej jakości, opakowania sa biodegradowalne i w ogóle... Ale polecę te firmę jak wypróbuje więcej ich produktów. 😀


OdpowiedzCytat
DaveDorian
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 228
25/08/2010 6:29 am  

Dużo produktów mają dobrych, ale są też i takie, które mi osobiście nie odpowiadają. Dokładniej chodzi o antyperspiranty YS - powodują one u mnie reakcję alergiczną. Co do reszty kosmetyków to póki co nie mam zastrzeżeń. 🙂

''Bogowie są dziwni. Im bardziej ich czcisz, tym więcej złych duchów zsyłają ci nazajutrz by tańczyły ci w głowie...''


OdpowiedzCytat
lililea
bywalec
Dołączył: 15 lat  temu
Posty: 126
10/10/2010 3:52 am  

Ja korzystam z tych kosmetyków już koło 2 lat. Jedyny sklep w którym ze zbierania punktów faktycznie coś jest. Podobała mi się ostatnio ulotka do kremu, która była wydrukowana na wewnętrznej stronie pudełka, żeby nie marnować papieru.

Z drugiej strony oni co miesiąc przysyłają ulotkę ze zniżkami, Przeważnie jest, że dowolnego zakupu dają jakiś gratis. Chyba nie do końca mi się to podoba. Reklamują się jako ekologiczni, a rozdają rzeczy, które ludzie biorą bo są za darmo a nie dlatego że potrzebują. Na szczęście nie protestują jak ktoś chce tego gratisu (w niektórych sklepach się nie da odmówić bo pani się to w głowie nie mieści)

Co do jakości kosmetyków to mnie większość zadowala, a korzystałam ze sporej ilości.
Perfumy często słabo trzymają, nawet te droższe. Kremy gorsze od tych aptecznych, ale całkiem niezłe.

Podkład dostosowujący się do kolory skóry fajny (mimo że głupia nazwa).

Ostatnio zauważyłam że Body Shop też nie testuje. Korzystaliście? Ceny trochę mają odstraszające.


OdpowiedzCytat
xxl
 xxl
weteran forum
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 1730
10/10/2010 4:07 am  

The Body Shop należy do L'Oreal, jeśli to ma dla kogoś znaczenie.

http://www.explosm.net/comics/random/


OdpowiedzCytat
Nemciak
świeżaczek
Dołączył: 13 lat  temu
Posty: 1
22/11/2010 1:18 am  

Mogę polecić Yves Rocher. Szczególnie mydełka do ciała - bardzo przyjemne zapachy. Ceny nie są takie złe i warto patrzeć za promocjami. Mydełka udaje mi się kupić w cenie koło 7 czy 8 złotych.
Nie powinny uczulać, na pewno też nie wysuszają skóry.
Jeśli założy się kartę stałego klienta faktycznie sporo zniżek jest i ciekawych ofert.
To dobre miejsce:)

HD 150798


OdpowiedzCytat
PanikowaNevcia_xD
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 381
23/11/2010 8:23 am  

W sobotę kupiłam sobie szampon "I Love My Planet" i jestem zadowolona. 🙂
Założyłam sobie kartę stałego klienta. I ogólnie jest ok. 🙂

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”


OdpowiedzCytat
niebo
początkujący
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 19
23/11/2010 5:15 pm  

Bardzo się cieszę, że YR nie testuje na zwierzętach, bo moja mama często tam kupuje 🙂
Przy okazji chciałabym zapytać o inne firmy godne polecenie, nie testujące na zwierzętach, oraz nie używające żadnych produktów testowanych w ten sposób. Przeczytałam masę innych tematów na różnych forach, przejrzałam wiele list firm 'testujących' i 'nietestujących', ale mądrzejsza się nie czuję. Otóż wiele firm nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach, ale za to używa pewnych produktów pochodzących z innych firm. Sama się w tym wszystkim gubię, bo jeden mówi to, drugi tamto. Czy może Wy macie jakieś pewniaki?


OdpowiedzCytat
PanikowaNevcia_xD
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 381
23/11/2010 10:59 pm  

Nie powinnam offtopować, ale zaryzykuję i odpowiem na Twoje pytanie. 😛
Oprócz Yves Rocher są jeszcze takie firmy jak Bielenda i Ziaja. 🙂 Sama z nich korzystam.
Ale wracając do Yves Rocher... Mogliby stworzyć czarne lakiery do paznokci, bo bardzo mi tego brakuje. xDD

„Te no naka ni wa ai subeki hito sae mo, Hanabanashiku chitte. Te no naki ni wa ikita imi kizande mo, Munashiki hana to shiru...”


OdpowiedzCytat
Blueberry
bywalec
Dołączył: 14 lat  temu
Posty: 287
08/12/2010 1:26 pm  

Ja też zareklamuje Yves Rochera: kupiłam tam sobie żel pod prysznic, balsam do ust i preparat do układnia włosów: wszystkie są dobrej jakości i ładnie pachną.
Polecam 🙂

[edytowane 8/12/2010 od Blueberry]

Trawożerca


OdpowiedzCytat
marta030978
bywalec
Dołączył: 16 lat  temu
Posty: 308
15/02/2011 11:48 pm  

produkty tej firmy też mnie kuszą. Muszę kiedyś coś spróbować z tej firmy. Maja ładne zapachy i w ogóle wygladają na takie naturalne. Czy miał ktos moze kiedyś podkład z tej firmy?


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 4 Wstecz Następny
  
Praca