Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

MARSZ NA RZEŹNIE WRO!!!!!!!!  

Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  RSS

lucylu
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
21/04/2007 1:21 pm  

wiesz, tylko to nie jest zadna agresja....tylko sposób, który bardziej potrafi przemóic do ludzi.....i nei wydaje mi sie by to nic nie dawało..... nawet jesli 2 osoby zmienia swój styl zycia, poglady po marszu..to bedize sukces, a ludzie którzy biora w tym udział spotkaja sie, by zrobic następne akcje, byc moze takie, które wpłyna na wieksza liczbę istotek...
pozdr i do zobaczenia na marszu

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze


OdpowiedzCytat
Vega71
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 166
22/04/2007 12:04 am  

wiesz, tylko to nie jest zadna agresja....tylko sposób, który bardziej potrafi przemóic do ludzi.....i nei wydaje mi sie by to nic nie dawało..... nawet jesli 2 osoby zmienia swój styl zycia, poglady po marszu..to bedize sukces,
pozdr i do zobaczenia na marszu

Szczerze to nie wierze w te 2 osoby zmieniajace swoj zycia po marszu 🙂

Zmiana stylu zycia wynika z wewnetrznej potrzeby i wyrobienia sobie pewnej wrazliwosci i swiadomosci tego co sie dzieje. I o ile manifestacja moze wywolac gwaltowne emocje i poczucie winny to wielkiej zmiany nie dokona.

Oczywiscie mozna sie spotkac i przedstawic swoje poglady i to jest fajne i wartosciowe, ale tylko dzialania dlugofalowe i codzienne zmieniaja swiat, wiec w moim odczuciu lepiej pracowac w swoim codziennym srodowisku nad zmiana swiadomosci ludzi.

Nawet wywolanie u kogos ograniczenia jedzenia miesa robi roznice, im mniej ludzie wydaja na odzwierzece produkty tym slabszy jest przemysl miesny.

To ma dla mnie wiecej sensu 🙂


OdpowiedzCytat
natalienne
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 165
22/04/2007 4:00 am  

i jak wam wyszło? ile was było i czy były jakieś media?


OdpowiedzCytat
kamma
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 669
22/04/2007 5:28 am  

Nie było zbyt dużo ludzi niestety (nie więcej niż 40 osób), ale marsz objął spory obszar. Rozdaliśmy dużo ulotek, jedni ludzie reagowali krytycznie (a wręcz wulgarnie), a inni popierali. Jedna osoba dołączyła się w trakcie. Poznałam braada i lucylu (fajnie!) i kilka innych osób. Siwcię i Alispo znam od poprzedniej manifestacji i fajnie było spotkać się ponownie. Zaangażowanego zainteresowania było bardzo mało. Ale myślę, że gdy ludzie poczytają ulotki, to refleksja przyjdzie sama.
A 12 maja koncert w Madnessie!!!!!!

[edytowane 21/4/2007 od kamma]

podskoczyć i nie trafić w ziemię


OdpowiedzCytat
Alispo
bywalec
Dołączył: 19 lat  temu
Posty: 228
22/04/2007 9:47 pm  

Jeden żulik krzyczal"wolowina zabroniona" 🙂
siwcia-czy mozesz dac dokladne i nfont.koncertu albo np.ulotke w wersji netowej?To porozglaszam:)
Ludziska -niedlugo tez Tydzien Vege,wiec musimy polaczyc pieknie sily:)ale to najlepiej pozakladamy nowe tematy-na temat koncertu(jesli jeszcze nie ma) i Tygodnia.Pozdr:)


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
23/04/2007 1:39 pm  

Ogromne dzięki dla wszystkich, którzy wzięzli udział w sobotnim Marszu!!! Dziewczyny zdały już sporą relacją odnośnie całej akcji więc nie będę tu już nic dodawać.
Jeśli są osoby, które robiły jakieś fotki w trakcie akcji to bardzo proszę o przesłanie ich na mój adres mailowy: kpa2002@wp.pl
Aha, co do koncertu to podaj mi Alu swój adres mailowy to wyślę Ci plakat, jest info podane na WSA odnośnie kocertu są też linki do stron na których zrobiłam promo. Ale to już podam w temacie dot koncertu. A tydzień wege już tuż tuż więc trzeba wziąść się już do roboty:)
Pozdrawiam ciepło i z góry wielkie dzięki!!
Siwa:)

Powstała już osobna strona dla Marszu, niebawem zostanie zaktualizowana:)

http://marszdlazwierzat.webd.pl/marsznews2007.html

Potrzebna bedzie pomoc przy zmianie graficznej strony:)

[edytowane 24/4/2007 od siwcia]


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
23/04/2007 4:31 pm  

Ja również dziękuję wszystkim tym fajnym ludziom którzy wczoraj byli obecni i mam nadzieję że spotkamy się w tym samym składzie za rok-a może nawet trochę nas przybędzie A co do agresji o której ktoś tu na forum wspomniał , to trochę się wzburzyłam -tp jak to my jesteśmy agresywni czy rzeżnicy w gumowych fartuchach podrzynający przerażone , bezbronne i nic nikomu niewinne istoty Jeśli kom€s się nie chce brać udziału ew takich akcjach to jego sprawa Ale po co krytykować innych i nazywać ich agresywnymi Nasza agresja to jest pryszcz w porównaniu z tym co się dzieje w rzeżniach


OdpowiedzCytat
lucylu
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
24/04/2007 2:15 am  

Ja również dziękuję wszystkim tym fajnym ludziom którzy wczoraj byli obecni i mam nadzieję że spotkamy się w tym samym składzie za rok-a może nawet trochę nas przybędzie A co do agresji o której ktoś tu na forum wspomniał , to trochę się wzburzyłam -tp jak to my jesteśmy agresywni czy rzeżnicy w gumowych fartuchach podrzynający przerażone , bezbronne i nic nikomu niewinne istoty Jeśli kom€s się nie chce brać udziału ew takich akcjach to jego sprawa Ale po co krytykować innych i nazywać ich agresywnymi Nasza agresja to jest pryszcz w porównaniu z tym co się dzieje w rzeżniach

nic dodać nic ująć.....Visiel przemysl najpierw co piszesz....osobiscie znam osoby, aż 2 które zmieniły sój styl zycia po tego typie akcji, do tego dołaczy sie garstka osób którezmieniły coś po przecyztaniu ksiazek, artykułów....jeśli akzda z tych osób która przeszła na wege robi to samo, i za jej sprawa jakby nei były inni l;udzie też sie zdecyduja i przekazuja to dalej....to pomyśl tylko.....niby niewiele osób,ale ile zwierząt jest ocalonych....a machina sie rozkreca.....
Visiel , wiecej optymizmu i wiary:)

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze


OdpowiedzCytat
lucylu
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
24/04/2007 2:18 am  

a tak wogóle to bardzo sie cieszę, że poznałam wspaniałych ludzi:))), do zobaczenia na koncercie:), myśle ze jednak bede...

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze


OdpowiedzCytat
Dozorca
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 301
24/04/2007 2:25 am  

Media jak zwykle się nie spisały.W głównym wydaniu wiadomości dolnośląskich wolały pokazać parę osób z UPR-u rozdających przechodniom swoje ulotki propagandowe aniżeli ważniejszą i większą antyrzeznicką manifestację 😡


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
24/04/2007 3:18 am  

nastepna z visiel-nie visiel tylko visel.
zmienily na jak dlugo??pogadamy za np.kilka mies. 😉


OdpowiedzCytat
lucylu
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
24/04/2007 3:59 am  

.....wiesz....VISEL.....zmierzły jesteś:), to nei moja wina ze taką ksywę masz....
co do tekstu "pogadamy za kilka mies" to te osóbki są juz lata wege....i eni sadze ze przejdą na trupy.....

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
24/04/2007 6:05 pm  

a swistak siedzi i zawija sreberka.

powiem ci cos,tylko nie placz ze takie nieszczescie sie stalo:).kilka lat temu znalem konkretna ekipe wegetarian straight edge.krecili sie w miescie jak malo kto.robili pogadanki,rozdawali jedzenie na ulicy,pikiety,manifestacje,radykalne akcje tez nie byly im obce-wojownicy jednym slowem.minelo troche czasu i......z 10 osob zostaly.....2(ja i olivier).powiedziec ci co dzeje sie zreszta??prosze bardzo:
jedza miesa,pija,cpaja,kreca biznesy(2 z nich otworzylo razem sklep z butami.....maja w swojej ofercie ze skor weza).jednemu z nich niedawno mordke obilem.


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
24/04/2007 6:39 pm  

Visel pewnie, że część z dawnych aktywistów proanimalistycznych wraca do jedzenia mięsa, zmienia się ich światopogląd o 360 stopni, tylko gdzie jest tego przyczyna? Nie możemy pozostawać bierni, trzeba coś robić, a działania tego typu jak demo, manify, koncerty,kampanie edu-info są potrzebne, w jaki sposób mamy zmienić mentalność ludzi jeśli nie tak?


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
24/04/2007 10:32 pm  

nie wiem gdzie jest przyczyna,nie chce nawet sie zastanawiac.
nigy nie twierdzilem,ze trzeba byc biernym i nic nie robic tylko ze niektore akcje sa malo przekonujace.a tu jakas malolatka,ktora 1 raz w zyciu byla na marszu mowi mi jak jest w/g jej marzen:)
zreszta co tu duzo pisac-sama widzisz jak jest na forum-ciagle mowi sie np.o mleku o skorzanych butach itd i co??gowno.
zauwaz,temat o sadzeniu lasu-przeszedl bez echa ,za to podpuszczka w serach......


OdpowiedzCytat
Strona 3 / 5 Wstecz Następny
  
Praca