Podziel się!Share on Facebook0Pin on Pinterest0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Print this pageEmail this to someone

POMOC W ŁODZI  

Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  RSS

aniusia
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 165
09/04/2007 12:22 am  

no to ja chetnie wpadne czyli sobota 14 kwietnia:)


OdpowiedzCytat
melanrz
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
09/04/2007 12:27 am  

wpadniemy kotek:)

Gdyby ściany rzeźni były ze szkła, nikt nie jadłby mięsa...


OdpowiedzCytat
lucylu
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 170
09/04/2007 1:26 am  

dajcie znac, ajk coś bedziecie organizwoac, jakis amrsz, chętnei przybędę......bo niestety w sobote nie da rady........
pozdrowionka

podarujUśmiechSwójTymKtórychNapotkaszNaSwejDrodze


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
09/04/2007 1:49 am  

oczywiscie 🙂 o wszystkim bede informowac w tym samynm dziale. Zaczyna sie lato, wiec bedzie organizowane jeszcze wiecej akcji 😀 pozdrawiam 😎

melanrz super ze bedziecie! 🙂 juz czuje ze bedzie fajne spotkanko 🙂

[edytowane 8/4/2007 od Wege-Aneta]


OdpowiedzCytat
wykreconaZwyboru
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 136
13/04/2007 3:23 pm  

Znajoma ma mi poprzesyłać zdjęcia z rzeźni, jakieś krówki, świnki-ogólnie fotki były używane na manifestacjach w innych mistach-myślę ze mogą się przydać jak by się coś u nas organizowało:)
pozdrawiam all;]

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
13/04/2007 6:16 pm  

Słuchajcie z tym pozwoleniem to jest tak, że trzeba się zwrócić do Urzędu Miasta do Wydziału Spraw Obywatelskich tam otrzymacie wniosek / podanie do wypełnienia, nic trudnego w dodatku nie ma problemu jeśli chce się zorganizować akcję tego typu.
Powodzonka!!!
😀


OdpowiedzCytat
wykreconaZwyboru
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 136
13/04/2007 8:16 pm  

ja mogę się we wtorek przejechać do urzędu miasta, fotki z tego wiem są w formacie A4, ładnie zafoliowane wszystko(ze szczecina przyjadą) mozemy je wypożyczyć na jakiś czas:)

[edytowane 13/4/2007 od wykreconaZwyboru]

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
14/04/2007 5:24 pm  

Tworzymy lodzka vive. Jeszcze co prawda nie ma konkretow. Ale moz ejuz niedlugo beda. Musimy jak narazie wynajac lokal. Sytuacja jest dosyc niezreczna, poniewaz sporo osobz Animalii oddchodzi 9w tm ja0 i wszysc i beda tworzyc vivę. Dlatego np ja bede na dzisiejszym spotkaniu animalii, ale na wiecej juz nie.. pozdrawiam


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
14/04/2007 7:50 pm  

ktos nie dawno pisal pieknie o tym zeby nie dzielic,a laczyc-tymczasem tworzy sie vive zamiast rozkrecac to co juz do tej pory jest.


OdpowiedzCytat
wykreconaZwyboru
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 136
14/04/2007 10:17 pm  

Aneta-jak będzie coś wiadomo daj znać:) pozdrawiam

Szpitale, wiezienia i burdele - oto prawdziwe uniwersytety zycia. Mam dyplomy wielu takich uczelni. Mówcie mi


OdpowiedzCytat
Ulka
 Ulka
bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 252
16/04/2007 12:06 am  

Gdybyscie potrzebowali na akcję ulotki , jakieś plakaty , to mam nadrukowane , wystarczy i dla WAs , możecie się zwrócić do mnie lub do Siwci , spróbujcie , im nas więcej tym lepiej


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
18/04/2007 12:48 am  

visiel to nie jest proste, gdy pare osob dziala antygrupowo na reszte grupy i rozwala cala organizacje. I jak niby mamy sie laczyc?


OdpowiedzCytat
visel
bywalec
Dołączył: 17 lat  temu
Posty: 336
18/04/2007 6:08 am  

z kilkoma osobami nie mozecie sobie poradzic??


OdpowiedzCytat
Wege-Aneta
forumowy expert
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 1084
18/04/2007 11:44 am  

no jak widac nie... bo niestety jestemsy wmniejszosci i w dodatku nowe.. wiec wolalysmy w pare osob odejsc i stworzyc cos nowego niz klocic sie ze starymi..


OdpowiedzCytat
siwcia
stały bywalec
Dołączył: 18 lat  temu
Posty: 661
18/04/2007 11:59 am  

A czy musicie tworzyć nowe organizacje? Nie lepiej będzie Wam po prostu wspólpracować z tymi co już są a działać możecie przecież sami, indywidualnie? Zresztą myślę, że nie ma tu sytuacji bez wyjścia, na pewno jest jakiś sposób, żeby dalej działać z ludźmi z Animalii, zresztą zależy też od tego na jakim podłożu wystąpiły tu jakieś scesje między Wami.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 3 Wstecz Następny
  
Praca